Mazowieckie Ginekolog

Wazektomia Warszawa - ZdrOva Ginekologiczno-Andrologiczna Praktyka Lekarska
Floriańska 6, Lok U-4 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej)

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Ginekolog Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

USG ginekologiczne, Ginekolog estetyczny

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem, okazała sie że jestem w ciąży i umówiłam się na wizytę w Damianie do innego lekarza, ale dzień przed okazało się , że wizyta jest odwołana no chyba, że wybiorę innego lekarza - Pan Rafał miał wolne miejsce i tak do niego trafiłam.
Podczas wizyty bardzo miły, rzeczowy, świetnie tłumaczył co i jak! USG niezwykle dokładne!
Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko ...

Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko było ok ale w 22 tygodniu ciąży pojawiły sie komplikacje - skrócona szyjka macicy itp. Pan doktor w porę zareagował, skierował mnie do szpitala (Szpital Bródnowski - w którym pracuje), potem doszła cukrzyca ciążowa, hipotrofia płodu – i znowu szpital! W szpitalu interesował się co i jak, poród był wywoływany - zaplanował na dzień w którym miał dyżur-więc od a do z uczestniczył w porodzie a potem przez kolejne 3 dni po porodzie przychodził na położnictwo i sprawdzał co i jak! - rewelacja i niesamowity komfort psychiczny dla rodzącej i młodej mamy:)Dodam, że kosztowało mnie to 0,00zł. Jeśli chodzi o wizyty w Damianie to korzystałam z ubezpieczenia i podobnie poród opieka w szpitalu i opieka po porodzie 0,00zł! Jednak są przyzwoici lekarze na tym świecie i właśnie to nich należy Pań Rafał! nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził moje następne ciążę!
Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam!!
I jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 20 Sie o 16:00. Sprawdź inny.
Ginekolog Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

Wolny termin: 20 Sie o 18:15. Sprawdź inny.

dr Beata Melosik

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Wreszcie trafiłam na wspaniałego lekarza kompetencja, fachowość,rzeczowość i podejście do pacjenta zasługuje na miano wspaniałego lekarza również za otwartość.
Polecam

Polecam

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych rękach i pod najlepsza opieką i mam wielką nadzieję, że urodzę jeszcze nie jedno dziecko.Za wszystko bardzo dziękuje. Wiem też , że na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu. Lekarz z powołania i znający się na rzeczy.Polecam.

lekarz Mariusz Sadowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Mariusz Sadowski
Grójecka 194 / 443 wejście A3

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Chodziłam do doktora do przychodni na Madalińskiego. Podczas każdej wizyty doktor próbował mnie zniechęcić do przychodni, bezczelnie namawiając na wizytę w swoim prywatnym gabinecie. Za każdym razem, gdy prosiłam o skierowanie na USG dr tłumaczył, że skierowania nie dostanę, bo w przychodni są długie kolejki, więc jest to bez sensu i powinnam się umówić prywatnie. Doskonale pamiętam jak raz prosiłam o skierowanie w grudniu. Doktor powiedział, że to koniec roku, nie ma już terminów, a na przyszły rok jeszcze nie ma zapisów. Moja koleżanka, która kilka dni później była w tej samej przychodni, ale u innego lekarza bez problemu dostała skierowanie i została zapisana na badanie na termin za miesiąc.

W tamtym czasie, gdy chodziłam do tego lekarza na badania, miałam okropne bóle podczas miesiączek. Na tyle silne, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować i chodzić do pracy. Doktor stwierdził, że niektóre kobiety tak mają! Gdy w końcu udało mi się wybłagać USG, okazało się że mam kilkucentymetrową torbiel. Doktor spokojnie stwierdził, że za późno przyszłam na USG (jakby to była moja wina, że nie chciał mi wykonać tego badania) i jeżeli będę miała szczęści to może się uda uratować jajnik. Zero delikatności. Z gabinetu wyszłam zapłakana.

Bardzo żałuję, że chodziłam do tego lekarza. Gdybym od razu miała wykonane USG oszczędziłabym sobie olbrzymiego stresu i ryzyka związanego z operacją (zwykła laparoskopia by wystarczyła). Byłam młoda i głupia, a doktor oprócz tego że namawiał mnie na prywatne wizyty był bardzo miły i tym uśpił moją czujność.

Miałam olbrzymie szczęście, że w szpitalu trafiłam na profesjonalistów.
A doktora absolutnie nie polecam!

Opinia dodana przez: Karolina
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.

Opinia dodana przez: przyszła mama
Wolny termin: jutro o 16:30. Sprawdź inny.

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.

Na przykład, gdy zaczęłam przedstawiać mój problem od opisania ogólnych dolegliwości, które pojawiły się tym samym momencie, co problemy z okolicami intymnymi (m.in. wysypka na twarzy, dreszcze, kaszel) oraz przebieg wizyty i internisty (internista nie był w stanie stwierdzić, co jest przyczyną moich dolegliwości), Pan Kostrzewa skomentował to w ten sposób “Proszę się rozebrać, nie będę przecież leczyć pani twarzy. Ja się zajmuję tylko moją działką, a nie chorobami zakaźnymi”.
Po badaniu okolic intymnych Pan Kostrzewa zaczął wypisywać w komputerze listę leków, które mam wykupić, nie patrzył na mnie i nie wyjaśnił, co mi właściwie dolega. Gdy próbowałam dowiedzieć się, co to za choroba  i co może być jej przyczyną, czy może powinnam zmienić coś w swoim trybie życia, aby uniknąć w przyszłości podobnych problemów, zbywał mnie, nie dając konkretnej odpowiedzi.
Ponadto Pan Kostrzewa sugerował również, że nieodpowiednio dbam o siebie i nie leczyłam nadżerki (po raz kolejny wprawiając mnie w zawstydzenie). Gdyby jednak zadał sobie trud przejrzenia mojej historii (od 5 lat leczę się w Lux Medzie, większość wyników badań miałam przy sobie), zobaczyłby, że wielokrotnie leczyłam się na nadżerkę i regularnie konsultuję się z moim lekarzem prowadzącym, regularnie wykonuję badanie cytologiczne i USG piersi. Gdy mu o tym powiedziałam, stwierdził, że “to nie było żadne leczenie” i że powinnam na poważnie się za to zabrać. Na moje pytanie, co ma na myśli, Pan Kostrzewa rzucił tylko, że “możemy to Pani wymrozić”, ale nie wyjaśnił, na czym ta metoda polega, jak się do niej przygotować, jakie są przeciwwskazania itd.
Jakby tego było mało, gdy zapytałam go, czy mogę brać leki przepisane przez niego (antywirusowe na opryszczkę + globulki na nadżerkę) jednocześnie z antybiotykiem, który tego samego dnia, pół godziny wcześniej, przepisał mi internista na objawy infekcji górnych dróg oddechowych, nie odpowiedział na pytanie, zasłaniając się tym, że on “zajmuje się tylko tym, co na dole, a twarz i inne problemy” powinnam wyjaśnić z innymi lekarzami.
W skrócie: SKANDALICZNIE nieprofesjonalne, nieludzkie, nieuprzejme zachowanie.
Cały czas czuję niesmak po tej wizycie i zażenowanie. Że już nie wspomnę o strachu związanym z brakiem wiedzy, co mi tak właściwie dolega, czy coś grozi mojemu partnerowi, czy mogę teraz myśleć o zajściu w ciążę, czy jak będę brała te wszystkie leki na raz, czy nic mi ie grozi itd.

Opinia dodana przez: Marta