Filtruj terminy

wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog  dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Łukasz Dancewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Daję dużą piątkę z plusem dla tego pana. Nic dodać nic ująć! Chodzę do niego już jakiś czas i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Na temat zalet mogłabym rozpisywać się długo, ale nie starczy mi miejsca i czasu :D Podsumowując zatem. Ma bardzo dużą cierpliwość co w przypadku skomplikowanych kobiet (jak ja!) jest dosyć istotne 😉. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma mega miłe i pozytywne podejście.
Opinia dodana przez: Magda