Anna Paczkowska

Wspaniała lekarka. Pani Doktor przeprowadziła bardzo poważną i trudną operację, po której czuję się świetnie. Byłam spokojna, bo wiedziałam, że Pani Doktor czuwa. Codziennie dziękuję Bogu, że trafiłam pod Jej opiekę.

Byłam u dr Paczkowskiej z infekcja bakteryjną -miałam wyniki -była oburzona, ze je przyniosłam. Po badaniu stwierdziła grzybicę. Na moja wyraźną prośbę niechętnie pobrała wymaz.Okazało się , że nadal mam zakażenie bakteryjne a nie grzybicę. Po obejrzeniu wyników poradziła iść do Zakładu Mikrobiologii w Poznaniu aby wykonali autoszczepionkę, ale już jej wykonują. Czuje się coraz gorzej mam infekcję pęcherza i pozostałam bez pomocy. Zapisała też Augmentin, który nie pomaga i mimo mojej informacji, ze infekcje stale się odnawiają i już Augmentin nie działa nie zapisała nic innego.

stale się odnawiają i już Augmentin nie działa nie zapisała nic innego.

Kochana i wspaniała osoba... Super lekarz... Nie ma słów , które mogę użyc, zeby napisac o Pani doktor. Polecam na 1000 %

Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym, miłym i serdecznym podejściem do pacjenta. O Pani dr Paczkowskiej można pisać tylko w samych superlatywach. Polecam naprawdę wspaniały lekarz.

Serdecznie polecam. Bardzo miła i CIEPŁA kobieta. Jest moim ginekologiem od prawie 3 lat i nie zamieniłabym jej na żadnego innego.

Chodziłam do Pani Paczkowskiej przez ciążę i mogę ją w 100% polecić każdej ciężarnej. Miła, sympatyczna, nie bałam się powiedzieć jej o swoich wątpliwościach czy strachu.POLECAM GORĄCO!!!!!WSPANIAŁY LEKARZ

Wspaniały lekarz i dobry Człowiek,polecam.

Wspaniały lekarz i dobry Człowiek,polecam.

Witam, z usług lekarskich pani dr Paczkowskiej korzystam od ponad 4 lat, prowadziła moje 2 ciążę ale również była ze mna podczas gdy spotkały mnie przykrości i niepowodzenia związane ze sprawami kobiecymi - zawsze mogłam na Nią liczyć. Z ręką na sercu mogę polecić i polecam Dr Paczkowską . Magda K.

Mam, dopiero 21 lat, za sobą kilka poważnych schorzeń ginekologicznych (torbiele, zapalenia jajników). Chodziłam do kilku lekarzy (3), ale dopiero Pani Ania okazała się prawdziwa profesjonalistką. Polecam ja wszystkim koleżankom, bo jest najlepszym lekarzem jakiego znam, pod każdym względem :)