Ginekolog Połczyn-Zdrój

Szpital Polski Połczyn-Zdrój Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Gwardii Ludowej 5
78-320 Połczyn-Zdrój

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.

Opinia dodana przez: Kamila

Połczyn-Zdrój

Lekarz który poświęca pacjentce 20 minut i jest przy tym bardzo rzeczowy, cierpliwie tłumaczy daną chorobę lub dolegliwość. Jest przy tym po prostu miłym człowiekiem, który wzbudza zaufanie i sympatię. Polecam pana doktora :)

Opinia dodana przez: Jolanta

Szpital Polski Połczyn-Zdrój Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Gwardii Ludowej 5
78-320 Połczyn-Zdrój

Pomimo ciagłego spóźnienia lekarza nie zmienię . Wszystko wytłumaczy , pomoże . Naprawdę godny polecenia .

Opinia dodana przez: Magda

"MEDYK" S.C. T. A. Kwaśniewscy
Grunwaldzka 29
78-320 Połczyn-Zdrój

Lekarz- tragedia. Będąc w 3ej ciaży traktowal mnie jak kobietę z patologicznej rodziny. Przez caly okres jaki do niego chodzilam ani razu nie zostalam zbadana, usg robila na "odwal się" nie informujac mnie o stanie zdrowia dziecka, ciagle mi mówiąc zebym poszla gdzies prywatnie( pewnie mial na mysli siebie) praktycznie co wizytę tylko wchodzilam i wychodzilam. W 36 tc poszlam do innego lekarza, bo chcialam zeby ktos inny zaczal traktowac normalnie moja ciaze... Dr Borowskiemu chodzi tylko o kase. Kiedy chcialam zeby mnie zbadal, ciagle powtarzał zebym umowila sie na nst wizyte, bo NFZ mu nie placi za tyle uslug. Dlatego ja nie polecam tego pana. Moze tylko mnie tak traktowal,bo czytajac inne opinie jestem w szoku, ze tyle kobiet jest nim zachwycona...

Opinia dodana przez: marta

lekarz Halina Kruszewska