Ginekolog Poznań

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Dzięki Pani Profesor Mrozikiewicz moja Córeczka ma już 4 lata.
Wcześniej 2 poronienia u innego ginekologa, który nie był wstanie zdiagnozować problemu.
Niezwykłe podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość oraz ogromna wiedza.
Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Hanna Górska-Rzepa

Ginekolog położnik, Anestezjolog

gabinet prywatny
Szamotulska 19 A
Poznań

Bardzo dobra Pani Doktor,podejście do pacjenta 6+,tłumaczenie choroby i leczenia super,poświęcony czas też6+.Polecam tą Panią na 100%.
Opinia dodana przez: Karolina

60-535 Poznań

Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy a gdy tylko coś mu się nie podoba od razu kieruje na swój oddział. Dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synków :)
Opinia dodana przez: Kasia

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze
Opinia dodana przez: Agnieszka

60-535 Poznań

Wspaniałe i profesjonalne podejście do pacjentki. Delikatne badanie. Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna.
Opinia dodana przez: Anna

Litewska 5
60-605 Poznań

Pan Zietkowiak jest przesympatyczna osoba. Stwarza atmosfere zaufania i nieskrepowania, co pomimo tego iz wyroslam juz ze wstydu u lekarza-mezczyzny, jest nieocenione. No i na dodatek przystojny:)

Niepubliczny Zakład Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Marysieńka" s.c.
inna Marysieńki. 25
60-688 Poznań

Serdecznie polecam Pana doktora. Posiada wszystkie najważniejsze cechy dobrego lekarza. Życzę sobie i innym więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Jagoda

Lux Med
Roosvelta Wichrowa
Poznań

Przemiła i przesympatyczna lekarka.Dzięki wizytom u Niej w gabinecie po kilku miesiącach starań zaszłam w ciążę,każda wizyta kontrolna to była przyjemność.A teraz jestem w drugiej ciąży i też Pani doktor będzie się nami opiekować.Jeśli ktoś szuka dobrego ginekologa to z całego serca polecam :)

dr Piotr Magnowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Witam
Na wstępie chciałabym wszystkim Paniom polecić Dr Piotra Magnowskiego. Jest to wspaniały lekarz, ale przede wszystkim dobry psycholog. Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek. Szukałam lekarza w mojej (nowej -od 3 miesięcy) okolicy. Szukałam placówek, które są partnerami mojego ubezpieczenia, znalazłam ją nawet w tej samej miejscowości, w której teraz mieszkam. Bardzo bałam się wizyty kolejnej u kolejnego ginekologa, ponieważ czułam się ciągle lekceważona. Inni lekarze nie brali pod ...
Opinia dodana przez: JOanna

Poznań

Polecam Pana Doktora. Zawsze uprzejmy, z chęcią odpowiada na pytania, zapraszał męża do gabinetu, podnosił na duchu, gdy były problemy, a także szybko je rozwiązywał. Cudowny lekarz, gdyby sami tacy byli na świecie, wszystko wyglądałoby inaczej... to człowiek z pasją i prawdziwym powołaniem. Chętnie rozmawia z pacjentami. Dwie moje kuzynki również chodziły do niego w ciążach i mają takie samo zdanie. Pozdrawiam, jeśli Pan to czyta :-) MS
Opinia dodana przez: Marta Anna

Ginekolodzy w Poznaniu