Ginekolog Poznań

Ginekolog położnik, Anestezjolog

gabinet prywatny
Szamotulska 19 A
Poznań

Bardzo dobra Pani Doktor,podejście do pacjenta 6+,tłumaczenie choroby i leczenia super,poświęcony czas też6+.Polecam tą Panią na 100%.
Opinia dodana przez: Karolina

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Rewelacyjny lekarz, wszystko tłumaczy a gdy tylko coś mu się nie podoba od razu kieruje na swój oddział. Dzięki niemu mam dwóch wspaniałych synków :)
Opinia dodana przez: Kasia

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Bardzo miła profesjonalna ginekoloszka polecam wszystkim kobietą w ciąży i nie tylko. Dziękuje za to że przypadkowo Pani doktor stanęła na mojej drodze
Opinia dodana przez: Agnieszka

Litewska 5
60-605 Poznań

Pan Zietkowiak jest przesympatyczna osoba. Stwarza atmosfere zaufania i nieskrepowania, co pomimo tego iz wyroslam juz ze wstydu u lekarza-mezczyzny, jest nieocenione. No i na dodatek przystojny:)

Niepubliczny Zakład Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Marysieńka" s.c.
inna Marysieńki. 25
60-688 Poznań

Serdecznie polecam Pana doktora. Posiada wszystkie najważniejsze cechy dobrego lekarza. Życzę sobie i innym więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Jagoda

Lux Med
Roosvelta Wichrowa
Poznań

Przemiła i przesympatyczna lekarka.Dzięki wizytom u Niej w gabinecie po kilku miesiącach starań zaszłam w ciążę,każda wizyta kontrolna to była przyjemność.A teraz jestem w drugiej ciąży i też Pani doktor będzie się nami opiekować.Jeśli ktoś szuka dobrego ginekologa to z całego serca polecam :)

dr Piotr Magnowski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Witam
Na wstępie chciałabym wszystkim Paniom polecić Dr Piotra Magnowskiego. Jest to wspaniały lekarz, ale przede wszystkim dobry psycholog. Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek. Szukałam lekarza w mojej (nowej -od 3 miesięcy) okolicy. Szukałam placówek, które są partnerami mojego ubezpieczenia, znalazłam ją nawet w tej samej miejscowości, w której teraz mieszkam. Bardzo bałam się wizyty kolejnej u kolejnego ginekologa, ponieważ czułam się ciągle lekceważona. Inni lekarze nie brali pod ...
Opinia dodana przez: JOanna

Poznań

Polecam Pana Doktora. Zawsze uprzejmy, z chęcią odpowiada na pytania, zapraszał męża do gabinetu, podnosił na duchu, gdy były problemy, a także szybko je rozwiązywał. Cudowny lekarz, gdyby sami tacy byli na świecie, wszystko wyglądałoby inaczej... to człowiek z pasją i prawdziwym powołaniem. Chętnie rozmawia z pacjentami. Dwie moje kuzynki również chodziły do niego w ciążach i mają takie samo zdanie. Pozdrawiam, jeśli Pan to czyta :-) MS
Opinia dodana przez: Marta Anna

os. Przyjaźni 21 lok. 144
Poznań

Najlepszy ginekolog jakiego znam, a trochę ich się niestety w moim życiu przewinęło. Wizyta trwa tyle ile trzeba, mnóstwo pytań do pacjentki, wszystko dokładnie tłumaczone. Bardzo delikatna. A wszystko z uśmiechem i dobrym humorem. Teraz już tylko prywatnie, ale ja poznałam panią Małgosię kiedy przyjmowała na NFZ i wizyty wyglądały dokładnie tak samo. Jedno ale... mimo, że w gabinecie prywatnym to potrafi być bardzo duży poślizg nawet 2 godziny. Tak ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

Tomasz Stempniewski Specjalista Ginekologii i Położnictwa
Palacza 98/1
60-274 Poznań

Dr T.Stempniewski to naprawdę niesamowity lekarz. Podczas wizyty wprowadza taką atmosferę, że można zapomnieć że jesteśmy u ginekologa ale przede wszystkim jest fantastycznym lekarzem z rewelacyjnym podejściem do kobiety: wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje na usg co widać, mówi co i dlaczego robi i czego można się spodziewać.Wyczerpująco odpowiada na pytania i nie zbywa,że czas wizyty się skończył i czas wyjść -to plusy. Jest jeszcze minus ( ale to nie wina ...

Ginekolodzy w Poznaniu