Ginekolog Poznań

Poznań

Kochana i wspaniała osoba... Super lekarz... Nie ma słów , które mogę użyc, zeby napisac o Pani doktor. Polecam na 1000 %
Opinia dodana przez: Wiesław

Marian Mańko

Poznań

Do doktora chodzę już od lat i lepiej trafić nie mogłam! Pan doktor poprowadził całą moją ciążę trafnie ocenił płeć każda wizyta trwała ok. godziny. Jak miałam jakieś wątpliwości mogłam zadzwonić i pan doktor zawsze odbierał i służył dobrą radą! Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

DLA PACJENTEK WAŻNE TEZ ILE KOSZTUJE WIZYTA- TU NIESTETY NIE PODAM WAM DROGIE PANIE BO BYŁAM W TEJ KOMFORTOWEJ SYTUACJI ŻE PO ZNAJOMOŚCI - CO POWIEM SZCZERZ NA DŁUŻSZĄ METE BYŁO DLA MNIE TROCHE KREMPUJĄCE- W PRAKTYCE SŁUZBY DROWIA NIE MAM DOŚWIADCZENIA JEŻELI CHODZI O PRZEKRÓJ LEKARZY ALE TRAFIŁAM W 100 DO KOGOŚ KTO JEST KIMS WYJATKOWYM . NIE WIEM CZY JESTEM W STANIE TO WYRAZIĆ - SPECJALISTA W SWOIM, ...

Klinika
ul. Polna
Poznań

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, wzbudza zaufanie i potrafi pomóc. Fachowa konsultacja i szybkie działanie w sytuacji kryzysowej. Mimo, że nie byłam jej pacjentką potrafiła mi pomóc i doradzić a także załatwić w ten sam dzień miejsce w szpitalu. Poroniłam i nie wiedziałam co zrobić dalej, ona potrafiła mi pomóc. Jestem jej wdzięczna.

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B
60-693 Poznań

Doktor Kądziołka prowadził obie moje ciąże. Mimo, że ta druga była zagrożona, to udało mu się ją doprowadzić do końca (za co jestem mu bardzo wdzięczna). Przy okazji jest lekarzem cierpliwym, bardzo delikatnym, zarażającym pozytywnym podejściem. Choć potrafi dać do zrozumienia, że "coś" mu się nie podoba- miałam kłopoty z utrzymaniem diety (miałam cukrzycę ciążową) i wtedy był stanowczy- powiedział o niebezpieczeństwie wynikającym z tego schorzenia i postawił sprawę jasno- ...

Szpital Kliniczny UM K.Marcinkowskiego
Polna
60-535 Poznań

Panią Doktor polecam z czystym sumieniem! Kompetenta, przemiła a co najważniejsze dokładna. Najlepsza!
Opinia dodana przez: Paulina

os. Stare Żegrze 35
61-249 Poznań

Lekarz z prawdziwego powołania.Dr jest bardzo sympatyczny,dużo się
uśmiecha i wizyta u dr nie jest stresująca.Bardzo dokładnie tłumaczy i
odpowiada na nurtujące pytania pacjentek.Najważniejszą rzeczą to,że kobietę
traktuje jak pacjentkę a nie klientkę.Godny polecenia!
Opinia dodana przez: ewelina

Klinika
ul. Polna
Poznań

Wspaniały lekarz. Tak samo rzetelne podejście do leczenia zarówno w prywatnej przychodni jak i w szpitalu. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, odpowiadała na wszystkie pytania, w razie potrzeby kierowała na badania do szpitala. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Maciej Hassan-Bartz

Ginekolog położnik, USG

Poznań

Świetny lekarz:)Prowadził moją 1 ciążę.Zawsze miły z poczuciem humoru.Zawsze wszystko wytłumaczył w razie wątpliwości..Godny polecenia.

gabinet ginekologiczny
Starowiejska 1A/1
Poznań

Bardzo dobry lekarz, a przy tym fajny facet!

Ginekolodzy w Poznaniu