Ginekolog Poznań

Raszyn
15-19
Poznań

witam. dr Schwartz prowadzi już moją trzecia ciążę. Od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie i zyskała pełną sympatię czasami warto poświęcić parę groszy i mieć miła i profesjonalną obsługę.Polecam gdyż wizyty u Pani doktor przebiegaja naprawdę bezstresowo :) Jedyna wada >>> nie weszłam nigdy do gabinetu o godzinie o której byłam umówiona zawsze jest tam opóźnienie

Klinika
ul. Polna
Poznań

Najlepszy lekarz na kuli ziemskiej i w kosmosie. Polecam : - )

dr n. med. Karolina Jaszczyńska-Nowinka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ARS MEDIC

Poznań

Bardzo kompetentny lekarz, lekarz godny polecenia jako lekarz i jako człowiek, mam 62 lata ale dopiero pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak szybką reakcją i pomocą lekarza na moje problemy zdrowotne.Na szczęście problemy okazały się nie takie groźne jak na początku wyglądały.
Opinia dodana przez: Lidia

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

Ten Pan na prawdę zna się na rzeczy, jest bardzo sympatyczny, nie da się go nie polubić!

Nad Seganką 8
Poznań

Bardzo Miły Lekarz! Naprawdę Polecam :) Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, wzbudza bardzo duże zaufanie :)

dr n. med. Piotr Pułacz

Ginekolog położnik, Anestezjolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2
60-552 Poznań

BARDZO POLECAM, TO PRZEMIŁY I BARDZO LUDZKI LEKARZ. BARDZO KOMPLEKSOWO PODCHODZI DO PROBLEMU ZDROWOTNEGO.Z JEGO PORAD KORZYSTAM OD WIELU LAT, NIE ZAMIENIŁA BYM GO NA ŻADNEGO INNEGO LEKARZA. SERDECZNIE POLECAM PANIOM KTÓRE RZADKO ODWIEDZAJĄ GABINETY GINEKOLOGICZNE. PANUJE TAM MIŁA ATMOSFERA I WIELKIE ZAINTERESOWANIE PACJENTEM. A TO MYŚLĘ JEST NAJWAŻNIEJSZE, KIEDY KOBIETA CZUJE SIĘ BEZPIECZNA I WYSŁUCHANA,A NIE POTRAKTOWANA OSCHLE I LEKCEWAŻĄCO. JESZCZE RAZ POLECAM, ASIA
Opinia dodana przez: asia77

ulica Senatorska 8/1
60-326 Poznań

Super lekarz polecam w 100% Rodziłam trójkę dzieci teraz czwarte i jestem z niego zadowolona ,bardzo osobiście podchodzi do każdego pacjeta i nawed mysli o pocjęcie po jego wizycie i się przejmuje jeśli coś jest nie tam Polecam .Pozdrawiam

lekarz Jacek Żak

Ginekolog położnik, Anestezjolog

STOMATOLOGIA SPÓŁKA CYWILNA
Dalemińska 12A/2
61-614 Poznań

Cudowny lekarz! Kompetentny. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania (moje nieraz banalne,ale nikt nigdy jak dr Jacek Żak nie wyjaśnił mi tylu rzeczy) Spokojny - poświeca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, wizyta nie jest przeprowadzana w pośpiechu. Miły, grzeczny... Dla mnie spełnia wszelkie wymagania, a nie łatwo mi "dogodzić".

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Mimo,że cytologia zawsze wychodziła mi ok, to miałam problemy z nawracającą nadżerką, pani doktor skierowała mnie na dodatkowe badania i okazało się, że mam ureoplazme... pani dr przepisała mi antybiotyki, po kuracji zrobiłam badania jeszcze raz i wszystko jest w porządku. polecam!!

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Zanim trafiłam do dr Stępniewskiego chodziłam do lekarzy na nfz ale żaden nie był mi w 100% pomóc dlatego wybrałam się prywatnie właśnie do dr Stępniewskiego i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Wspaniały lekarz z ludzkim podejściem o które niestety u większości lekarzy trudno, bardzo kompetentny i uprzejmy.Polecam nawet na pierwszą wizytę u ginekologa!

Ginekolodzy w Poznaniu