Ginekolog Poznań

Centrum planowania rodziny
św. Marcin 58/64
61-807 Poznań

Zanim trafiłam do dr Stępniewskiego chodziłam do lekarzy na nfz ale żaden nie był mi w 100% pomóc dlatego wybrałam się prywatnie właśnie do dr Stępniewskiego i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Wspaniały lekarz z ludzkim podejściem o które niestety u większości lekarzy trudno, bardzo kompetentny i uprzejmy.Polecam nawet na pierwszą wizytę u ginekologa!

Międzychodzka 7b lok. 106
60-371 Poznań

prowadziła moje 2 ciąże ( problemowe) zawsze poświęca dużo czasu, wszystko wyjaśnia jak najbardziej polecam

Poznań

ŚWIETNY I SYMPATYCZNY DOKTOR. POLECAM wszystkim dziewczyną w ciąży ,które chcą rodzic na Wyspiańskiego.Nie będziecie miały problemu z przyjęciem do szpitala ,a ztym jest różnie.

NZOZ Poradnia Rejonowa Lecznictwa Kolejowego s.c.
Taczaka 8a
61-818 Poznań

Od Pani doktor bije bardzo pozytywna energia, która jest bardzo potrzebna w trakcie leczenia.

lekarz Jan Hantke

Ginekolog położnik, USG

Prywatny Gabinet Lekarski
Konopnickiej 11 m. 1
60-771 Poznań

Wspaniały, kompetenty lekarz z którego usług korzystam już 29 lat - i to jest chyba najlepsza rekomendacja,że przez tyle lat nie zmieniłam lekarza. Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta.

Alicja

Klinika Ivita
ul. Dąbrowskiego 77 A
60-529 Poznań

Do dr.Drewsa chodzę już od wielu lat. Był moim pierwszym ginekologiem (pierwsze badanie ginekologiczne)ipomógł mi przy dwóch szczęśliwych ciążach. Prowadził mnie od początku do rozwiązania.Wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. Jest osobą doświadczoną i zarazem bezpośrednią. Może nie należy do tanich (ale dla zdrowia i pewności...) i czasami trochę się spóznia naprawde warto do niego chodzić. Mam poczucie bezpieczeństwa i pewności
Opinia dodana przez: pola123

Poznań

Lekarz z powołania, pacjentka nie jest traktowana przedmiotowo. Specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki doktorowi jesteśmy z mężem szczęśliwymi rodzicami dwóch wspaniałych chłopaków :) Szczerze polecam

klinika promienista
promienista 98
Poznań

Polecam dra Graczyka! Jest to świetny specjalista, lekarz z powołaniem, kompetentny i rzeczowy, komunikatywny i ciekawy człowiek, z dużym poczuciem humoru. Wytłumaczy w czym rzecz bez krępującego dopytywania. Wzbudza ogromne zaufanie i nawet panie, którym wydaje się, że mają jakiś wstydliwy problem, nie powinny czuć się skrępowane na wizycie. Ja miałam niedawno wykonaną krioterapię szyjki macicy, zdecydowałam się na ten nieinwazyjny zabieg ze względu na mało komfortowe plamienia oraz starania ...

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Polecam Panią Dr. Emilię jest profesjonalistką w swoim fachu. Byłam w szpitalu na zabiegu laparoskopowym usunięcia macicy, miałam pełne zaufanie do Niej bo czułam że naprawdę mam do czynienia ze Specjalistką przez duże S. Polecam, gdy byśmy mieli takich lekarzy to było by super. Dziewczyny nie ma co się bać wszystko było OK, szpital na Polnej w Poznaniu przy Pani doktor Gąsiorowskiej wydaje się że jest naprawdę na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Izabella

Medikor
Podgajska 5a
60-416 Poznań

Dziękuje panu doktorowi operował mnie jestem mu bardzo wdzięczna miałam do niego pełne zaufanie po wizycie u niego przestałam się bać a miałam się operować w Szamotułach dzięki bogu stało się inaczej lekarz z Szamotuł nie zauważył paru mniejszych mięśniaków i nadżerki kobiety nie ryzykujcie !!!!! i nie chodzicie do byle kogo i nie operujcie się w prowincjonalnych szpitalach tam nie ma fachowców operowana byłam na Lutyckiej super szpital pozdrawiam

Ginekolodzy w Poznaniu