Ginekolog Radom

lekarz Alicja Maj-Bielikow

Graniczna 2a
26-600 Radom

jestem świeżo po porodzie pani doktor prowadziła ja od poczatku do konca mialam robione wszystkie badania w przeciwienstwie do pierwszej ciazy ktora prowadzil doktor leopold szczepanowski odradzam nawet wrogowi dziecko ledwo przezylo teraz jestem szczesliwa mama pani doktor poswiecala dla mnie duzo czasu odpowiadala na kazde dreczace mnie pytanie nawet moj maz ktory nie przepada za lekarzami uwaza te kobiete za aniola teraz bede leczyc sie tylko u niej i ...

Piotr Kielski

Dent-Artis
Waryńskiego 9a lok. 7
26-600 Radom

Jak najbardziej polecam, ale tylko do rutynowych wizyt i badań. Być może wynika to z braku wystarczającej praktyki w szpitalu lub po prostu brakiem zainteresowania pacjentką nieprywatną, ale w moim przypadku prowadzenie ciąży przez doktora Kielskiego skończyło się zbyt późnym zdiagnozowaniem zatrucia ciążowego (gestozy) i tym samym zbyt późnym podjęciem odpowiedniego leczenia już w szpitalu (zresztą w zasadzie bez udziału w/w lekarza). Skutkiem tego były przedwczesne narodziny naszego synka i ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Waldemar Winter

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Ciążę prowadził dobrze. zresztą przebiegała prawidłowo, więc nie wiem jak by było w przypadku komplikacji. Rozczarował mnie w szpitalu, przyszedł w czasie obchodu, powiedział że jestem dzielna i pojechał na spotkanie....a trzeba było pomóc małej i zrobił to inny lekarz.No i gabinet..."późny Gierek". Panie doktorze!inny fotel by się przydał.
Polecam Panią doktor z całego serca! Bardzo kompetentna, uprzejma, zawsze gotowa by pomóc. Przyjmowala również mój poród i gdyby nie ona mam wrażenie, że bym nie urodzila! 😉
Opinia dodana przez: Marta

dr Jacek Goliński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Focha 8/4
26-600 Radom

Precyzyjnie przeprowadził mi cesarskie cięcie. Jestem bardzo zadowolona o jego podejście co do mojej osoby
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jacek Kotas

Focha 8/4
26-600 Radom

Witam ja mam bardzo dobre zdanie o tym lekarzu i przychylam się do opinii powyżej, nie zgadzam się ze jet on niekompetentny. Uważam, że jest sympatyczny i przede wszytkim bardzo rzeczowy.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Dariusz Skałbania

Centrum Medyczne Salute
Wysoka 7
26-600 Radom

Witam, byłam u tego lekarza na pierwszej wizycie. była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. jest bardzo miłym, uprzejmym lekarzem. wogule nie czułam dyskomfortu podczas wizyty. zrobił mi cytologie i usg gdzie w niektórych miejscach jest płatne. z wynikami prosił o kolejną wizytę. polecam tego lekarza w 100 %.

dr Paweł Mazur

NZOZ Przychodnia Gołębiów
ulica Paderewskiego 6
26-600 Radom

Świetny lekarz prowadził moją całą pierwsza ciążę wszystko wytłumaczył odbierał telefony w nocy jak coś mnie nie pokoilo wizyty na nfz oczywiście przeprowadził mi cięcie u Siebie w szpitalu w Lipsku opieka fantastyczna nie zapomniał o mnie na szpitalu zaglądał dbał
Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Karolina
Wspaniały lekarz, cudowna kobieta, przemiła. Wszystki tłumaczy, odpowiada na pytania. Czułam się komfortowo i nie bałam sie pytać jak niektorych lekarzy bo czasem mają taką minę ze od razu strach sie odezwać. Pani Ewa cały czas uśmiechnięta. Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Edyta

dr Anita Łabuszewska-Pyrka

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Cudowna lekarka z sercem do pracy. Była to pierwsza wizyta. Bardzo delikatna, ale rzeczowa. Cały czas dbała o komfort. Wszytsko wytłumaczyła i odpowiadała na każde pytanie. Z czystym sercem polecam

Ginekolodzy w Radomiu