Ginekolog Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka

Dla mnie najbardziej kompetentny ginekolog w Rawie. ! Rzetelny, dokładny, słuchający swojego pacjenta. Polecam

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rawa Mazowiecka
Warszawska 14
96-200 Rawa Mazowiecka

Ja polecam Pana Doktora. Planowane cesarskie cięcie z powodu ułożenia pośladkowego przebiegło bez komplikacji. Doktor doskonale mnie oczyscil. Ból wyjątkowo szybko minął po 24 h. Naprawił mi bliznę po poprzednim cięciu. Jestem bardzo zadowolona ze udało mi się trafić na Pana Doktora.

Opinia dodana przez: Marzena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAW - MEDICA" Spółka Cywilna
ulica Słowackiego 68
96-200 Rawa Mazowiecka

Tragedia !! ten człowiek nie powinien być lekarzem ! swój tytuł pewnie kupił za grube pieniądze bo sam z siebie nie był w stanie się wykształcić w tym zawodzie. Trafiłam do szpitala w 5 tyg ciąży( ciąża była potwierdzona przez dwa badania USG przez mojego lekarza )miałam prawidłowy wynik beta hcg, niestety od samego początku ciąża sprawiała problemy przez krwawienia. W dniu w którym trafiłam do szpitala najprawdopodobniej poroniłam. Pan Sochaczewski juz na dzien dobry wysmiał mnie, że miałam robione dwa badania w tak wczesnej ciązy po czym podważył moje i zdanie mojego lekarza,ze to spoźniający się okres ! cały czas mi to wmawiając w momencie kiedy poroniłam ...;/ zrobił ze mnie dosłownie idiotkę, którą uroiła sobie ciążę ! był arogancki, niemiły, niekompetentny ! przeszłam podwójny ból przez niego ....;( ZDEGRADOWAĆ GO !

Opinia dodana przez: Kasia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Verbena"
ulica Krakowska 9/-
96-200 Rawa Mazowiecka

Bezczelny! Stanowczo odradzam! Przy wizycie na NFZ zamiast zbadać woli odsyłać do apteki by tam pacjentka sobie czegoś poszukała a najlepiej by udała się do prywatnej kliniki.
Nie polecam !!!

Nie polecam !!!

Opinia dodana przez: Lidia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Verbena"
ulica Krakowska 9/-

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rawa Mazowiecka