Ginekolog Resko

Gozdno 6
72-315 Resko

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Specjalista, prawdziwy fachowiec w swojej branży. polecam wszystkim pacjentkom.

Zakład Domowej Opieki Długoterminowej - Filia w Resku
1 Maja 5
72-315 Resko

Bardzo dobry specjalista, idealne podejście do pacjentki, budzi ogromne zaufanie, To już moja 2 ciąża u Pana Doktora. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Monika

ulica Jedności Narodowej 24
72-315 Resko

Moja dziewczyna chodziła do niego przez rok zataił przed nią ważne informacje co do stanu jej zdrowia przy kolejnej wizycie wygonił ją z gabinetu i powiedział ze nie będzie jej więcej prowadził po 1.5 roku trafiła do szpitala z zagrożoną ciążą i gdy miał dyżur poszła do niego by się coś dowiedzieć to poprostu ją wyśmiał. NIE POLECAM TEGO LEKARZE POTRAFI TYLKO ZASZKODZIĆ NIE POWINIEN PRACOWAĆ W TYM ZAWODZIE .

Opinia dodana przez: Grzegorz