Szczecin Ginekolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Przychodnia Specjalistyczna Falck Szczecin
Narutowicza 13E
70-240 Szczecin

Super człowiek, super lekarz! Chodzę do doktora od kilku lat i naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić. Całą ciążę poprowadził, dbał o badania, miałam 4 usg, a badań KTG to nie zliczę nawet.

Opinia dodana przez: Paulina

Ginekolog Szczecin lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Magda Wójcik

Czeremchowa 2
Szczecin

Lekarz godny polecenia,,,naprawdę polecam, ginekolog z powołania, POLECAM!!!

Lekarz godny polecenia,,,naprawdę polecam, ginekolog z powołania, POLECAM!!!

Szczecin

Świetny lekarz. Młody, ale bardzo kompetentny. Widać, że lubi swoją prace i kontakt z pacjentem. Polecam

Duńska 25
70-685 Szczecin

Bardzo miła i delikatna Pani dr. Wzbudza zaufanie, zdecydowanie polecam ją swoim znajomym.

Szczecin

Polecam w 100%. Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy. Odbiera telefon o każdej porze, nawet w weekend.

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Moja pierwsza wizyta u tego lekarza i stres z nią związany okazał się bezpodstawny Profesjonalna opieka , diagnoza , podejście do pacjentki , wszystko na tzw. szkolną szóstkę. Polecam wszystkim paniom, a szczególnie w średnim wieku .

Opinia dodana przez: Małgorzata

PRAMED
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Lekarz z powołania. Znam Pana Ryszarda od jakiś 14 lat. Nigdy mnie nie zawiódł. Inni lekarze spisali mnie na "straty", mówili, że już nigdy nie będę miała dzieci. Trafiłam przypadkiem do tego lekarza, Zajął się moim problem. Po roku urodziłam zdrową córke, teraz ma 12 lat. Teraz mam synka 1,5 rocznego. Lekarz Ryszard Nowicki prowadził ciążę bardzo opiekuńczo. Doradzał i opiekował za każdym razem. Groziło mi poronienie.
Wszytkie moje koleżenki które były u niego, wróciły kolejne razy i są tego samego zdania co Ja. Lekarz z powołania z miłym podejściem.

Opinia dodana przez: Swietłana

dr Małgorzata Jasiek-Uzar

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinety Ginekologiczne
Nowowiejska 1C/U1
71-219 Bezrzecze, Szczecin

W 100% POLECAM. Wspaniały lekarz, gdyby nie Pani Małgosia nie mielibyśmy z mężem naszego wspaniałego syna. Wszystko dzięki szybkiej diagnozie i leczeniu. Bardzo sympatyczna i kompetentna.Przede wszystkim wspaniała osoba. POLECAM!!

Szczecin

Pani doktor ma zawsze czas żeby porozmawiać, wyjaśnić wszystko. Zawsze gdy dzwonię to odbiera i najważniejsze pamięta swojego pacjenta co jest rzadkością. Bardzo ale to bardzo polecam Panią doktor Gródecką!

Opinia dodana przez: Martyna

Medicover Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Malczewskiego 26
70-231 Szczecin

Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.
Wizyty zawsze o czasie i bez pośpiechu, dzięki czemu można się wszystkiego dowiedziec od Pani Ewy. Takze przy badanich jest delikatna i wszystko na bieżąco omawia-widać tu spore doświadczenie. Nie traktuje pacjentek ,,sztukowo" tak jak mój poprzedni gin dlatego mogę ją w 100% polecić!