Ginekolog Torbiele

USG ginekologiczne, Ginekolog

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46

wizyta już od 180
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna

lek. med. Kamila Dudzik

Centrum Medicover Graniczna
Graniczna 54
40-018 Katowice

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Pani doktor Kamila prowadziła moja ciąże od maja2019do listopada 2019 z całego serca polecam Ją! Dokładnie wyjaśnia wyniki badań, usg chętnie przeprowadza i omawia. Nikt nie zyskał u mnie takiego zaufania jak Pani Kamila, dzięki tej ginekolog jestem szczęśliwa mama od 13 listopada 2019r przez cc ! :) Jeśli kiedyś będzie nam dane drugie dziecko, to chętnie wrócę do najlepszej ginekolog Pani Kamili. Pozdrawiamy Mama Beata :) małego Arturka.
Opinia dodana przez: Beata
Kraków Ginekolog lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

wizyta już od 60
Chciałabym podzielić się moją historią. Otóż odkąd pamiętam miałam naprawdę duże trudności z osiąganiem orgazmów. Zawsze wydawało mi się, że coś jest ze mną nie tak. Po poleceniu przyjaciółki spotkałam się z doktorem Tomaszem Bastą w Intima Clinic. Ten wspaniały człowiek wytłumaczył mi jak działa kobieca anatomia i mechanizm osiągania satysfakcji. Przeszłam dokładny wywiad i badania (również hormonalne). Zdecydowałam się też skupić na osiąganiu orgazmów łechtaczkowych. Doktor zrobił mi zabiegi ...
Opinia dodana przez: Paula

lek. med. Sławomir Birkholz

Ginekolog

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,
Pacjentka M.Sz.

dr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna

Kraków Ginekolog lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 60
Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Kraków Ginekolog lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

wizyta już od 60
Pani Dorota to świetny specjalista, wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości oraz poradziła wykonanie dodatkowych badań dotyczących ogólnego stanu zdrowia, co pokazuje, że dostrzega szereg innych aspektów zdrowotnych nie koniecznie związanych stricte z ginekologią. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze.
Opinia dodana przez: Halina
Wrocław Ginekolog dr n. med. Mikołaj Karmowski

dr n. med. Mikołaj Karmowski

Ginekolog

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Skala oceny najwyższa możliwa.
Wszystkim zagubionym, poszukującym specjalisty GINEKOLOGA kobietom szczerze polecam Doktora Mikołaja Karmowskiego.
Do Doktora trafiłam przez przypadek. Okazał się najprzystojniejszym lekarzem Ginekologiem jakiego znam ;) pełen profesjonalizmu, uroku osobistego, życzliwości, zaangażowania, szacunku dla drugiego człowieka.
Doktorek Mikołaj to Człowiek z olbrzymią PASJĄ pomagania innym, z ugruntowaną wiedzą w ginekologii laparoskopowej i nie tylko, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelką wątpliwość pacjentki.
Spędziłam wiele lat w ...
Opinia dodana przez: KATARZYNA
Kraków Ginekolog lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60
Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria