Ginekolog Torbiele

Ginekolog położnik Wrocław lek. med. Justyna Surdyka

Żmigrodzka 13/8
51-118 Wrocław

chodzę do Pani Doktor od 3 lat- wcześniej byłam u Niej w Stabłowicach. To miła i rzeczowa osoba, spokojnie odpowiada na wszystkie pytania, delikatna w badaniu. Polecam
Opinia dodana przez: MagdalenaZ.
Ginekolog Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

Ginekolog położnik, USG

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!

wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta

Orbimed
al Niepodległości 98
Tychy

Byłam u Pani Doktor na USG ciąży w 8 tyg aby stwierdzić czy dziecko dobrze się rozwija i czy jest już serduszko.Pani Doktor bardzo dokładnie opowiedziała mi etapy rozwoju zarodka i co zobaczę na kolejnych badaniach USG. Weszłam do gabinetu przerażona a wyszłam uśmiechnięta i spokojna. Pełen profesjonalizm i cudowne usposobienie!!
Opinia dodana przez: Kinga
Ginekolog  dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Łukasz Dancewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Daję dużą piątkę z plusem dla tego pana. Nic dodać nic ująć! Chodzę do niego już jakiś czas i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Na temat zalet mogłabym rozpisywać się długo, ale nie starczy mi miejsca i czasu :D Podsumowując zatem. Ma bardzo dużą cierpliwość co w przypadku skomplikowanych kobiet (jak ja!) jest dosyć istotne 😉. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma mega miłe i pozytywne podejście.
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Andrzej Bałasz

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Salwator, Kraków

Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera

ul. Tatrzańska 109, II p, pok. 207
93-279 Łódź

Mogę każdej kobiecie polecić Panią Doktor. Wprowadziła mnie na dobre tory diagnozując moją dolegliwość, dobrała odpowiednie leczenie a sama terapia nie stwarzała mi żadnego problemu. Jestem bardzo zadowolona bo kto zrozumie lepiej kobietę jak nie druga kobieta? Polecam
Opinia dodana przez: Gosia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław

Bardzo długo zwlekałam z operacją usunięcia mięśniaków. Po prostu nie wiedziałam gdzie i u kogo zrobić ten zabieg. Jednak odbyłam kilka wizyt u różnych lekarzy; nazwisko Dr Pochwałowskiego wymieniali jego koledzy po fachu, jako specjalistę od usuwania mięśniaków metodą laparoskopową. Nie chciałam mieć rozcinanego brzucha, na dodatek bałam się szpitali, lekarzy, nigdy nie byłam w szpitalu jako pacjent. Umówiłam się do Dr na wizytę, powiedziałam o swoich oczekiwaniach, obawach. Wszystko ...
Ginekolog  dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Myślę, że mogłabym napisać wszystko co najlepsze o Panu doktorze. Lekarz bardzo profesjonalny, rzeczowy, przemiły. Podczas wizyty nie ma nawet chwili skrępowania, panuje przyjazna atmosfera. Bada delikatnie, ale dokładnie. Usg trwa długo i nie zbywa pacjentki i odpowie na każde pytanie jak najbardziej wyczerpująco, doradzi ale nic nie narzuca. Trafiłam przypadkiem, od razu zdecydowałam się prowadzić całą ciążę i na pewno zostanę na dłużej, bo niewielu lekarzy traktuje pacjenta z ...
Opinia dodana przez: Magdalena