Ginekolog Warszawa

Ginekolog położnik, USG

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
Ginekolog Warszawa lekarz Paweł Tomasik

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Wola, Warszawa

Do pana doktora trafiłam dwa razy. Za każdym razem wykazywał bardzo duże kompetencje, uważnie słuchał, zadawał pytania i wyczerpująco odpowiadał na moje niepewności, dostawałam też wiele dodatkowych informacji, rad, zaleceń, delikatnie przeprowadzał badanie. Zrobił absolutnie wszystko co do jego obowiązków należało plus dla pewności zrobił mi dodatkowe badanie usg po wizycie (poświęcił mi czas, za który nikt mu nie płacił, to rzadko spotykane). Bardzo jestem mu wdzięczna. Gdybym mogła sobie ...
Ginekolog Warszawa lekarz Magdalena Hołownia

lekarz Magdalena Hołownia

Ginekolog

wizyta już od 98

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam
Ginekolog położnik Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

wizyta już od 140

02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Eliza
Ginekolog Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

Ginekolog położnik, USG

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!
Opinia dodana przez: Aga
Ginekolog Warszawa lek. med. Anna Stanisławska

lek. med. Anna Stanisławska

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 80

02-042 Ochota, Warszawa

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Pani dr zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie jak byłam na sor w imid, gdy pani dr akurat miała dyżur. Zajęła się mną i poświęciła mi tak dużo czasu jak robi to prawdziwy lekarz z powołania. Po tym zaczęłam chodzić do pani dr prywatnie, prowadziła obie moje ciąże i nadal chodzę tylko do niej. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna K.
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni
Ginekolog Warszawa dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

wizyta już od 100

Madalińskiego 57/10

Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jest sympatyczna, dowcipna a przy tym rzeczowa i kompetentna.Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze, nie były stresujące, Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania,widać,że lubi swoją pracę i kontakt z pacjentkami.Gdy u mojej cioci wykryła zmianę,którą należało zoperować, to zapisała ją na operację na następny tydzień, a wszystko w ramach NFZ bez żadnych opłat.serdecznie polecam, od tej Pani Doktor wychodzi się z gabinetu z uśmiechem ...
Ginekolog położnik Warszawa dr Robert Gardocki

dr Robert Gardocki

wizyta już od 80

02-042 Ochota, Warszawa

fantastyczny lekarz, bardzo długo szukałam ginekologa który budziłby moje zaufanie. Dr Gardocki jest bardzo sympatycznym, ciepłym i przede wszystkim cierpliwym lekarzem. Rozwiewa wszystkie wątpliwości w razie potrzeby :) Polecam - z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Paulina
Ginekolog Warszawa dr Ewa Ślizień-Kuczapska

dr Ewa Ślizień-Kuczapska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, ma wielką wiedzę, zrozumienie dla pacjenta. Poświęca każdy swój wolny czas, jeśli jest to potrzebne. Jestem zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę i że dzięki Pani doktor udało mi się zajść w ciążę. Jako jedyna z wielu lekarzy u których byłam zdiagnozowała moją chorobę i pomogła mi.
Opinia dodana przez: Basia

Ginekolodzy w Warszawie