Ginekolog Warszawa

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

grupa lux med
racławicka 132 b

Skandaliczne zachowanie, chamskie, pozbawione empatii i delikatnosci koniecznej dla tej specjalnosci. Zero dziekuje, prosze i dzien dobry. Lekarz niemal krzyczal na mnie w trakcie badania. Nawet sie nei zapytał w jakim celu przyszłam. Weszłam do gabinetu i uslyszalam jedynie " na fotel!". Może do wojska bardziej by sie nadawał. Skarga do przychodni napisana. Nie mozna zgadzać się na takie zachowanie!
Opinia dodana przez: KAROLINA

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Doskonały lekarz z doświadczeniem. Kontakt z pacjentem bezproblemowy. Sympatyczny i delikatny . POLECAM
Opinia dodana przez: beata

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Premium Medical
Kobielska 23

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

lek. med. Piotr Chlabicz

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a

Absolutnie nie polecam! Przyszłam z ciążą ale będąc u niego pierwszy raz chciałam go wprowadzić w moją sytuację tzn. by był świadomy, że cierpię stale na jedną chorobę. Nie zdążyłam powiedzieć 3 zadań na ten temat, a mi przerwał i stwierdził, że "Z tym to pomyliła Pani adres, to nie do ginekologa. A ma też Pani coś do ginekologa?". W każdym momencie wizyty był nieuprzejmy, robił mi łaskę, że w ...
Opinia dodana przez: Marta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

100% zaangażowanie. Wspaniała osoba, lekarz. Super podejście do pacjeta. Jest moim ginekologiem od 4 lat,prowadziła moją ciaże. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

Ginekolodzy w Warszawie