Ginekolog Warszawa

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Opinia dodana przez: Marta

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

lek. med. Piotr Chlabicz

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a

Absolutnie nie polecam! Przyszłam z ciążą ale będąc u niego pierwszy raz chciałam go wprowadzić w moją sytuację tzn. by był świadomy, że cierpię stale na jedną chorobę. Nie zdążyłam powiedzieć 3 zadań na ten temat, a mi przerwał i stwierdził, że "Z tym to pomyliła Pani adres, to nie do ginekologa. A ma też Pani coś do ginekologa?". W każdym momencie wizyty był nieuprzejmy, robił mi łaskę, że w ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Ewa Szulińska

Ginekolog położnik, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

100% zaangażowanie. Wspaniała osoba, lekarz. Super podejście do pacjeta. Jest moim ginekologiem od 4 lat,prowadziła moją ciaże. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa
Ginekolog Warszawa lek. med. Małgorzata Szpetnar

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i zleca dodatkowe badania jeśli nie jest czegoś pewna. Nie pozostawia też pacjentek w stresie tylko wyjaśnia po co zleca badania i czego się można spodziewać. Ja byłam bardzo zadowolona i gorąco polecam ;)
Opinia dodana przez: Magda

Dominika Herlenius-Sawicka

Ginekolog położnik, Położna

Gabinet lekarski

Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.
Opinia dodana przez: Malwina

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Leczę się u Pana Doktora od marca tego roku, od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. Poprzedni ginekolodzy to była strata czasu, tak na prawdę to Pan Doktor dopiero wziął się za "nas", przebyłam pełną stymulacje, laparoskopie i wszystkie konkretne badania. Wszystko dokładnie tłumaczy, można z nim się skontaktować w każdej chwili. Mój przypadek jest ciężki dlatego jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za leczenie.
Opinia dodana przez: Maria

Ginekolodzy w Warszawie