Ginekolog Warszawa

- 836 lekarzy

Dominika Herlenius-Sawicka

Ginekolog położnik, Położna

  (+1 więcej)
liczba opinii: 26

+1 więcej

Gabinet lekarski

00-189 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.
Opinia dodana przez: Malwina

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Leczę się u Pana Doktora od marca tego roku, od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. Poprzedni ginekolodzy to była strata czasu, tak na prawdę to Pan Doktor dopiero wziął się za "nas", przebyłam pełną stymulacje, laparoskopie i wszystkie konkretne badania. Wszystko dokładnie tłumaczy, można z nim się skontaktować w każdej chwili. Mój przypadek jest ciężki dlatego jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za leczenie.
Opinia dodana przez: Maria

Babka Medica
Słomińskiego 19
Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Pani dr Jurczak-Czaplicka to najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Przez wiele lat miałam dużo problemów ginekologicznych I leczyło mnie wielu lekarzy. Jadnak tak merytorycznych, sumiennych I empatycznych lekarzy jak Pani Doktor zwyczajnie nie ma. Moja historia jest bardzo smutna, ale I takim sytuacjom lekarz musi czasami stawiać czoło. Pani Doktor prowadziła moją ciążę z dużą uwagą. Czułam się bardzo zaopiekowana. Ciąża była wysokiego ryzyka, ale miałam poczucie bezpieczeństwa, że Pani doktor ...
Opinia dodana przez: KM

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo sympatyczna Pani doktor. Jest moim stałym ginekologiem. Zawsze odpowiada wyczerpująco na każde nurtujące mnie pytanie. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że jeszcze długo nie będę musiała zmienić lekarze ;)
Opinia dodana przez: Hania

Gabinet
Klimczaka 5/88
02-797 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam doktora, przeprowadził u mnie zabieg wazektomii. Jestem już rok po zabiegu. Samopoczucie super, Rodzina zdrowsza i szczęśliwsza. Świetny specjalista, a do tego osoba z niesamowitym poczuciem humoru. W zasadzie nie zauważyłem, kiedy zabieg był skończony.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jacek Antoniak

Ginekolog położnik

liczba opinii: 3

wizyta już od 100

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz kompetentny, życzliwy, zainteresowany dolegliwościami pacjentek. Lekarz i Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Po raz pierwszy spotkałam się z bezbolesnym przebiegiem badania i leczenia! Absolutna rewelacja!! Polecam! Dziękuję! Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Maria

Gabinet
ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Po urodzeniu dziecka zrezygnowałam z kontynuowania wizyt u mojego poprzedniego ginekologa (dr Pasiak-Owczarek). Po kilku miesiącach dostałam zatrzymania okresu. Trafiłam do pani dr Millerowej zupełnie przypadkowo - zapisałam się do pierwszego ginekologa, który był wolny w Prywatnym Instytucie Zdrowia i Urody na Sobieskiego. Pani doktor była niezwykle delikatna i taktowna, a przy tym rzeczowa i konkretna, zrozumiale wszystko tłumacząc. Oprócz standardowego badania ginekologicznego (wykluczyła ciążę), przeprowadziła badanie piersi (pierwszy lekarz, ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Prowadziłam u Pani Doktor dwie ciąże, gdy przyjmowała ona jeszcze w publicznej służbie zdrowia. A właściwie trzy. Na kolejnej wizycie w 12. tygodniu ciąży Pani Doktor nie mogła wysłuchać serca dziecka i dała mi skierowanie na cito na USG. Lekarz wykonujący badanie pozwolił sobie na lekceważącą uwagę: W 12. tygodniu pani doktor nie słyszy serca i daje skierowanie na cito?! Ale jak zaczął badanie, już nic nie mówił...
Lubiłam wizyty ...
Opinia dodana przez: Anonim

Ewa Żmuda

Ginekolog położnik, Położna

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

BabkaMedica

Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Świetna pani doktor, chodziłam do niej z powodu cukrzycy w ciąży, super babka, kompetentna, miła i bardzo kontaktowa
Opinia dodana przez: Beata
+6 więcej

Gabinet
ul. Wąwozowa 22/53
02-796 Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Z polecenia koleżanek prowadzę u Pana Dr ciążę - mogę tylko potwierdzić opinie, że jest to najlepszy ginekolog na jakiego natrafiłam. Dr Iwaniuk jest bardzo cierpliwy, życzliwy, a co najważniejsze kompetentny w swojej dziedzinie. Każdemu polecam Pana doktora, oby więcej takich lekarzy z powołania :)
Ania
Opinia dodana przez: Anonim

Ginekolodzy w WarszawieCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat