Ginekolog Warszawa

Ginekolog Warszawa lek. med. Małgorzata Szpetnar

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i zleca dodatkowe badania jeśli nie jest czegoś pewna. Nie pozostawia też pacjentek w stresie tylko wyjaśnia po co zleca badania i czego się można spodziewać. Ja byłam bardzo zadowolona i gorąco polecam ;)
Opinia dodana przez: Magda

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2

Dominika Herlenius-Sawicka

Ginekolog położnik, Położna

Gabinet lekarski

Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.
Opinia dodana przez: Malwina

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7

Leczę się u Pana Doktora od marca tego roku, od 3 lat staramy się z mężem o dziecko. Poprzedni ginekolodzy to była strata czasu, tak na prawdę to Pan Doktor dopiero wziął się za "nas", przebyłam pełną stymulacje, laparoskopie i wszystkie konkretne badania. Wszystko dokładnie tłumaczy, można z nim się skontaktować w każdej chwili. Mój przypadek jest ciężki dlatego jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za leczenie.
Opinia dodana przez: Maria

Babka Medica
Słomińskiego 19

Pani dr Jurczak-Czaplicka to najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Przez wiele lat miałam dużo problemów ginekologicznych I leczyło mnie wielu lekarzy. Jadnak tak merytorycznych, sumiennych I empatycznych lekarzy jak Pani Doktor zwyczajnie nie ma. Moja historia jest bardzo smutna, ale I takim sytuacjom lekarz musi czasami stawiać czoło. Pani Doktor prowadziła moją ciążę z dużą uwagą. Czułam się bardzo zaopiekowana. Ciąża była wysokiego ryzyka, ale miałam poczucie bezpieczeństwa, że Pani doktor ...
Opinia dodana przez: KM

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Jest moim stałym ginekologiem. Zawsze odpowiada wyczerpująco na każde nurtujące mnie pytanie. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że jeszcze długo nie będę musiała zmienić lekarze ;)
Opinia dodana przez: Hania

Klimczaka 5/88

Polecam doktora, przeprowadził u mnie zabieg wazektomii. Jestem już rok po zabiegu. Samopoczucie super, Rodzina zdrowsza i szczęśliwsza. Świetny specjalista, a do tego osoba z niesamowitym poczuciem humoru. W zasadzie nie zauważyłem, kiedy zabieg był skończony.
Opinia dodana przez: Paweł

Ginekolodzy w Warszawie