Ginekolog Warszawa

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Jest moim stałym ginekologiem. Zawsze odpowiada wyczerpująco na każde nurtujące mnie pytanie. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że jeszcze długo nie będę musiała zmienić lekarze ;)
Opinia dodana przez: Hania

Babka Medica
Słomińskiego 19

Pani dr Jurczak-Czaplicka to najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Przez wiele lat miałam dużo problemów ginekologicznych I leczyło mnie wielu lekarzy. Jadnak tak merytorycznych, sumiennych I empatycznych lekarzy jak Pani Doktor zwyczajnie nie ma. Moja historia jest bardzo smutna, ale I takim sytuacjom lekarz musi czasami stawiać czoło. Pani Doktor prowadziła moją ciążę z dużą uwagą. Czułam się bardzo zaopiekowana. Ciąża była wysokiego ryzyka, ale miałam poczucie bezpieczeństwa, że Pani doktor ...
Opinia dodana przez: KM

Klimczaka 5/88

Polecam doktora, przeprowadził u mnie zabieg wazektomii. Jestem już rok po zabiegu. Samopoczucie super, Rodzina zdrowsza i szczęśliwsza. Świetny specjalista, a do tego osoba z niesamowitym poczuciem humoru. W zasadzie nie zauważyłem, kiedy zabieg był skończony.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jacek Antoniak

wizyta już od 100

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a

Lekarz kompetentny, życzliwy, zainteresowany dolegliwościami pacjentek. Lekarz i Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Po raz pierwszy spotkałam się z bezbolesnym przebiegiem badania i leczenia! Absolutna rewelacja!! Polecam! Dziękuję! Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Maciej Golanek

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

Puławska 270/8

Wszystkich zainteresowanych informuję, że Pan Doktor przyjmuje w Przychodni Medicus w Grójcu przy ul. Mszczonowskiej

ul. Jana Sobieskiego 14/61

Po urodzeniu dziecka zrezygnowałam z kontynuowania wizyt u mojego poprzedniego ginekologa (dr Pasiak-Owczarek). Po kilku miesiącach dostałam zatrzymania okresu. Trafiłam do pani dr Millerowej zupełnie przypadkowo - zapisałam się do pierwszego ginekologa, który był wolny w Prywatnym Instytucie Zdrowia i Urody na Sobieskiego. Pani doktor była niezwykle delikatna i taktowna, a przy tym rzeczowa i konkretna, zrozumiale wszystko tłumacząc. Oprócz standardowego badania ginekologicznego (wykluczyła ciążę), przeprowadziła badanie piersi (pierwszy lekarz, ...

Prowadziłam u Pani Doktor dwie ciąże, gdy przyjmowała ona jeszcze w publicznej służbie zdrowia. A właściwie trzy. Na kolejnej wizycie w 12. tygodniu ciąży Pani Doktor nie mogła wysłuchać serca dziecka i dała mi skierowanie na cito na USG. Lekarz wykonujący badanie pozwolił sobie na lekceważącą uwagę: W 12. tygodniu pani doktor nie słyszy serca i daje skierowanie na cito?! Ale jak zaczął badanie, już nic nie mówił...
Lubiłam wizyty ...

Ewa Żmuda

Ginekolog położnik, Położna

BabkaMedica

Świetna pani doktor, chodziłam do niej z powodu cukrzycy w ciąży, super babka, kompetentna, miła i bardzo kontaktowa
Opinia dodana przez: Beata

ul. Wąwozowa 22/53

Z polecenia koleżanek prowadzę u Pana Dr ciążę - mogę tylko potwierdzić opinie, że jest to najlepszy ginekolog na jakiego natrafiłam. Dr Iwaniuk jest bardzo cierpliwy, życzliwy, a co najważniejsze kompetentny w swojej dziedzinie. Każdemu polecam Pana doktora, oby więcej takich lekarzy z powołania :)
Ania

"LEK-MED"
Synów Pułku 9

Pani doktor prowadziła mnie przez cały okres ciazy. Serdecznie polecam. Powinno byc więcej takich lekarzy.

Ginekolodzy w Warszawie