dr n. med. Radosław Kuszyk

Radiolog, USG, RTG

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.

Bardzo uważny lekarz, poświęcił na prawdę sporo czasu na zrobienie porządnego i dokładnego usg jamy brzusznej i nerek syna. I to nie prywatnie a w państwowej przychodni. Polecam!

Wyjątkowy specjalista i człowiek, kompleksowo oceniający stan chorego, wskazujący drogi dalszego leczenia.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Polecam go wszystkim znajomym, którzy mają małe dzieci. Niesamowicie dokładny, uważny i bardzo delikatny. Chodzimy do niego państwowo. W tej dziedzinie nie istnieją już dla mnie inni lekarze. Niesamowite, że są jeszcze tacy ludzi. Polecam!

Super kompetencja i wrażliwość, prawdziwy przykład dla innych lekarzy jakie można mieć podejście do pacjenta,cieszę się ze mój kilkumiesięczny synek jest właśnie w jego rękach. Pełne zaufanie.

Kochani, z całą odpowiedzialnością polecam doktora Radosława Kuszyka. Mam przyjemność spotkać go kolejny raz bo właśnie pojawiło się drugie dziecko. I mam ogromne szczęście, że mam takiego specjalistę ponieważ mój maluch ma problemy z nerkami. I wiem, że na lepszego specjalistę trafić nie mogłam.

Kochani,