Ginekolog Wrocław

- 268 lekarzy

Gabinet
Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciąże i nie miałam do Niego żadnych zastrzeżeń, dlatego chodzę do niego z drugą ciążą.
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Multi-Medyk Wrocław

50-224 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Najlepszy Lekarz we Wroclawiu! rewelacyjne podejscie do pacjentki,wyrozumialosc,dokladnosc,wysoka kultura osobista,delikatnie wykonywane badania to tylko nieliczne zalety Pana Bartlomieja...Jesli szukacie bardzo dobrego profesjonalisty,ktory poprowadzi ciaze,pomoze,doradzi podczas leczenia itp. zapewniam,ze lepszego nie znajdziecie:-)
Opinia dodana przez: mama.natanka
+1 więcej

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Dr godny polecenia, mily, spokojny szalenie kompetentny, wszystko potrafi wytlumaczyc w sposob czytelny, zawsze poswieci tyle czsu ile potrzeba pacjentce, nigdy nie odnosi sie wrazenia, ze mu sie spieszy w skali od 1-10 oceniam go na 15 ;-)
Opinia dodana przez: Kama
+1 więcej

PULSANTIS STANDARD
ALEKSANDRA OSTROWSKIEGO 3
53-238 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam jak najbardziej. Byłam pacjentka Pana Piotra w InVimed. Wszystko przebiegło szybko i pomyślnie, w razie pytań lub wątpliwości dostępny pod telefonem w każdej chwili, szczery i nie robiący złudnych nadziei jak inni, jeśli cos jest nie tak od razu mówi co trzeba zmienić przez co nie jesteśmy naciągani na zbędne koszty. Po wszystkich dobrych wynikach badań została wszczęta procedura invitro i pomimo problemów udało sie juz za pierwszym razem ...
Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet
Garwolińska 23/1
53-117 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor to bardzo dobra specjalistka, dokładnie zbadała, zanalizowała wyniki badań, postawiła diagnozę, ale że nie zajmuje się problemem który mnie dotyczył to poleciła i innego specjalistę. Była miła, bardzo delikatna w czasie badania, wszystko jasno wyjaśniła. Może nie jest bardzo pogodna i uśmiechnięta, ale lekarzem jest bardzo dobrym.
Opinia dodana przez: Natalia
+1 więcej

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9
50-570 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani dr bardzo miła, poświęca pacjentowi dużo czasu, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, chociaż w moim przypadku bywało tak,że wszystko zostało wytłumaczone i nawet nie musiałam ich zadawać. Możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze dnia. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia
+1 więcej

Gabinet
Więzienna 21a lok. 2
50-118 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Profesor operował mnie 4 lata temu. Uratował mi życie.Dziękuję mu za to.
Opinia dodana przez: Anonim

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa
ulica Krzycka 94
53-020 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Uczęszczam do tego lekaża od lat i dzieęki niej urodziłam drugie dziecko. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marta Zastawny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

+1 więcej

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9
50-570 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam Dr Martę Zastawny wszystkim Paniom,które szukają kompetentnego i miłego ginekologa we Wrocławiu. Byłam na wizycie kontrolnej u Pani Doktor w Medfeminie. Wizyta w bardzo miłej atmosferze, cały czas czułam się komfortowo, dr zrobiła mi także USG mimo, że nie zgłaszałam żadnych dolegliwości. Podczas wizyty żadnych zbędnych pytań czy uwag nie na miejscu, których doświadczyłam wcześniej u innego lekarza ginekologa. Małgorzata 26lat
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
byłam u pana doktora dopiero 2 razy, ale już na pierwszej wizycie sprawił bardzo pozytywne wrażenie. mam spore problemy, które były zupełnie bagatelizowane przez moich poprzednich lekarzy... a Pan Żołnierczyk od razu dał mi skierowanie na badania i wytłumaczył co i jak.
gorąco polecam!!
Opinia dodana przez: Anonim

Ginekolodzy w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat