Ginekolog Wrocław

Solskiego 53
52-401 Wrocław

Super lekarz!! Byłam operowana przez Pana doktora bardzo szczegółowo tłumaczy jest cierpliwy i miły. Po operacji żadnych komplikacji dobre samopoczucie. Dziekuje

Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczno-Położnicza ul.Chorwacka 4
ul.Chorwacka 4
51-112 Różanka, Wrocław

do dr Gosztyły trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki, której dr prowadził ciążę. Straciłam poprzednią ciążę gdyż za wcześnie rozwarła się szyjka. Dzięki wspaniałej i profesjonalnej opiece oraz umiejętności wzbudzenia zaufania udało nam się tym razem donosić ciążę i teraz już po porodzie we dwójkę pragnę podziękować Panu dr Gosztyle za wszystko. Będę Pana polecać wszystkim pacjentkom. Gorąco pozdrawiam. Justyna
Opinia dodana przez: Justyna

Polimed
ul. Energetyczna 8
52-340 Wrocław

Kompetentny,cierpliwy, poświęca tyle czasu ile tego wymaga pacjentka.

ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław

POLECAM DR. MADANOWSKIEGO. jako JEDYNY wyleczył mnie z choroby. Chodziłam po RÓŻNYCH ginekologach i żadne nie pomógl, każdy przepisywał mi tylko tabletki dopochwowe które dzialaly chwilowo. Dr madanowski przepisał mi i dopochwowe i doustne i kremy. Poświęcil mi dużo czasu, objaśnił wszystko, udzielił rad. Nie ma problemu z antykoncepcyjnymi lekami. Jest bardzo uprzejmy i delikatny. POLECAM WSZYSTKIM MLODYM DZIEWCZYNOM

Starmed sp.z o.o
Młodych Techników 7
Wrocław

Miałam zastrzeżenia do mężczyzn ginekologów ale po
wizycie u doktora zmieniłam zdanie,ginekologami powinni byc tylko
mężczyźni.

prof. dr hab. n. med. Zdzisław Paździoch

Ginekolog położnik, Psychiatra

T.Marciniak
wejherowska 145/15
55-435 Wrocław

Cudowne połączenie niespotykanych na codzień kompetencji - polecam

Centrum Stomatologiczne " Polident" s.c.
pl. GRUNWALDZKI 15
50-378 Wrocław

Pani Doktor można powiedzieć, że mnie uratowała. Trafilam tam, z krwawieniem. Od razu, bez zastanawiania się, co o niej pomyslą odesłała mnie na oddział, bo nie podobaly jej się moje bole i krwawienie. Nie odbchodziło ją, czy bedzie sie mowic, ze pomylila sie i nic mi nie jest, wolala dmuchac na zimne.

Okazalo sie, ze pekla mi torbiel, dzis jestem juz po zabiegu. Miala racje :)

WELLDENT Centrum Stomatologiczne
Kukuczki 5/9
50-570 Wrocław

Bardzo dobry lekarz , sympatyczny , odpowiada na pytania, tłumaczy , traktuje pacjentkę z szacunkiem , ma wysoką kulturę osobistą jak i również duży zakres wiedzy ,potrafi doradzić wizyta trwa tyle ile powinna bez pośpiechu. Co ważne pan dr również nie naciąga jak niektórzy lekarze i za wizytę prywatna place tyle ile było umówione na początku bez dodatkowych ukrytych kosztów.
Opinia dodana przez: Magda

Wrocław

pan doktor prowdzil 2 moje ciaze i zadna z nich nie byla ciazami wzorcowymi i idealowymi. lekarz jak ktos juz powiedzial dusza. zawsze ma czas zawsze pomoze wiele razy bylam u niego w czasie dyzuru w szpitalu i nigdy nie odeslal z kwitkiem. nieprawda jest ze liczy sie tylko dla niego kasa. jak tylko cos sie dzialo pomagal i uspakajal. w 2 ciazy mialam bardzo duze problemy ze strony ukladu ...

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

W swoim życiu "zwiedziłam" wiele gabinetów ginekologicznych. Dopiero, gdy trafiłam do pana doktora zobaczyłam, że wizyty u ginekologa mogą wyglądać zupełnie inaczej. Po raz pierwszy byłam u dra Żarczyńskiego na krótko przed zajściem w ciążę. Zauważył u mnie wadę, której do tej pory nie widział żaden inny lekarz. Później prowadził moją ciążę i myślę, że dzięki ostrożności pana doktora jestem mamą ślicznej dziewczynki. Najbardziej szanuję dra za to, że spokojnie ...

Ginekolodzy w Wrocławiu