Filtruj terminy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Ireneusz Brzozowski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

dr n. med. Brzozowski Ireneusz
Polecam, juz po pierwszej wizycie przy moin przypadku podszedł od razu do rzeczy i wyjaśnił co mnie czeka. Jestem jemu bardzo wdzięczna bo inni lekarze już nie dawali mi szans na bycie mamą. Jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: ELWIRA

lekarz Anna Błażejczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Śląska 5 szczecin tel. 601586801
Więckowskiego 2 lok. 1
70-411 Szczecin

Pani Dr jest doskonałym specjalistą! Swoje diagnozy zawsze poprzedzała badaniami. Nigdy nie trzeba było prosić o ich wykonywanie. Jest doskonałym lekarzem! Spóźnia się na wizyty i jest mało sympatyczna.
Opinia dodana przez: Gość

Warszawska Przychodnia Endokrynologiczna
Władysława Przanowskiego 83

Zdecydowanie przereklamowane nazwisko. Pan doktor jest bardzo wyniosły, stwarza dystans, w gabinecie czułam się jak zero.Przyznaję, że dr Dubrawski ma wiedzę ze swojej dziedziny, ale nie dysponuje umiejętnością przekazania jej. Wizyta nie należała do tanich a człowiek wychodzi z poczuciem straconych pieniędzy i czasu. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Klaudia