Ginekolog

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna

dr Marek Dawicki

Gdańska 34
83-200 Starogard Gdański

Prowadził moją ciążę i nie było żadnych kłopotów. Bardzo uprzejmy i konkretny lekarz. Mogę z czystym sumieniem polecić :)
Opinia dodana przez: Paula

lek. med. Grzegorz Chruściel

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
21-500 Biała Podlaska

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.
Opinia dodana przez: Marcik

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa
ul. Skłodowskiej 4 b
37-300 Leżajsk

To już moja druga wizyta u tego lekarza więc spokojnie mogę napisać opinię i polecić dr Zająca. Miły, dobry człowiek z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Ginekolog Radom lek. med. Ewa Gołasa

lek. med. Ewa Gołasa

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Pani doktor niezwykle miła, rzeczowa, komunikatywna. Od pierwszej chwili w gabinecie wzbudza zaufanie. Atmosfera wrecz "domowa" podczas wizyty, zero skrepowania. Lekarz z powołania! Zdecydowanie polecam

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

do Dr.Artymiaka chodzę od 15 lat.Faktycznie jest bardzo miły,ale niestety jeśli ktoś oczekuje zainteresowania i opieki w szpitalu to nie bardzo sie interesuje.Ja byłam w szpitalu 2tyg.nie odwiedził mnie ani razu.ALE URATOWAŁ MOJĄ CIĄŻĘ.Godny polecenia lekarz.Jest bardzo delikatny

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła
Opinia dodana przez: Katarzyna

DARIMED