Ginekolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena
Warszawa Ginekolog dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

O zabiegu labioplastyki marzyłam od wielu lat. Długo szukałam odpowiedniego specjalisty, który byłby godny zaufania. W końcu trafiłam na dr Rafała Kuźlika. Konsultacja z Panem Doktorem tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest to właściwa osoba, której mogę powierzyć tak ważną część mojego ciała. Doktor Kuźlik po badaniu wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Opisał przebieg zabiegu, pokazał podobne przypadki i efekty po zabiegu. Byłam bardzo zadowolona i pewna na 1000%, że ...
Opinia dodana przez: Karolina
Częstochowa Ginekolog lekarz Arkadiusz Blukacz

lekarz Arkadiusz Blukacz

Ginekolog, Cytolog

Łódzka 8/12
Częstochowa

Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę.Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam na takiego Lekarza.Czasem ma specyficzne poczucie humoru,ale ogólnie jest przejęty sprawami pacjentek,a to bardzo ważne.Lekarz warty polecenia.
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Monika Bomersbach

Scanmed

Kraków

Wspaniała lekarka.
Prowadziła moje dwie ciąże. Jestem też lekarzem więc mam porównane i umiem ocenić fachowość. Polecam serdcznie dr Bomersbach
Opinia dodana przez: Ina

lek. med. Sławomir Birkholz

Ginekolog

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Nic dodać , nic ując wspaniały specjlaista, wysoka kultura osobista,przesympatyczny lekarz :-), wspiera duchowo... a najważniejsze jest zdrowie psychiczne..Ocena : 6 ( celująca )

Serdeczności,

dr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła
Opinia dodana przez: Katarzyna
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

wizyta już od 150
Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama
Warszawa Ginekolog dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46

wizyta już od 150
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna