Ginekomastia

Wolny termin: 21 Cze o 13:00. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg plastyczny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

100% zadowolenia z leczenia. Bezboleśnie i co najważniejsze znakomite rezultaty. Polecam bo warto. Dodam jeszcze, że mój problem do łatwych nie nalezał :-)

Wolny termin: 22 Cze o 10:00. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Powiększałam i modelowałam w kwietniu 2017 piersi u pani doktor Wiśniewskiej-Goryń. Wszystko poszło dobrze, wygląd świetny. Na wrześniowych wakacjach wreszcie nie kombinowałam i się nie wstydziłam. Pani doktor bardzo sympatyczna, miała dla mnie dużo czasu i przed i po zabiegu. Klinika Formed i opieka w niej bardzo sympatyczna. Polecam

Opinia dodana przez: Joanna
Wolny termin: 22 Cze o 14:30. Sprawdź inny.
Chirurg plastyczny Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Klinika Chirurgii Plastycznej Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
Fredry 15
78-100 Kołobrzeg

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

Chirurg plastyczny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

sporo się obawiałem, szukałem lekarza który poprawił by mój nos. Nie byłem z niego zadowolony. Szukałem informacji w internecie ( bo o takich sprawach ze znajomymi jakoś nie za bardzo chciałem mówić ) i trafiłem do dr Gresse Łyko. Jestem po zabiegu i jestem zadowolony, cierpliwy i konkretny lekarz. Oby więcej takich osób z powołaniem !

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg ogólny Gdańsk dr n. med. Daniel Maliszewski

Art Vein
ul. Hynka 6 II piętro, lokal 9
Gdańsk

Doktora poznałam przed operacją usunięcia guza piersi. Bardzo miły rzeczowy lekarz. Niezwykle życzliwy człowiek.
Oby więcej takich lekarzy.

Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Elzbieta
Chirurg plastyczny Lublin dr n. med. Elżbieta Radzikowska

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Raszyńska 27
20-780 Lublin

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.

Opinia dodana przez: Kasia
Chirurg plastyczny Wrocław dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Pabianicka 25
Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji. Pan dr hab. Andrzej Bieniek wraz z całym swoim zespołem stwarza pacjentowi komfort psychiczny a Jego profesjonalizm przekłada się na pełną satysfakcję pacjenta. Osobowość Pana Doktora urzeka i sprawia, że można poczuć się w pełni zaopiekowaną i bezpieczną. Jak dla mnie jest Pan wyjątkowym lekarzem, którego będę do końca swoich dni wspominać z wdzięcznością -Małgorzata K.

Opinia dodana przez: Małgorzata
Chirurg plastyczny Warszawa dr Tomasz Dębski

LASERMED
Hoża 58/60

Dzień dobry, lekarz ten wykonał u mnie dwa zabiegi: jeden duży: operację plastyczną piersi za pomocą implantów z jednoczesnym podniesieniem a także wyciął mi blizny: jedną dużą z uda i jedną mniejszą ze skroni. Jestem bardzo zadowolona z tego jak wszystko wyszło. Daria Lewandowska

Opinia dodana przez: d_lewandowska

lek. med. Rafał Szulc

Chirurg onkolog, Medycyna estetyczna

Zakład Biologii i Diagnostyki Eksperymentalnej Nowotworów
Hirszfelda 12
53-413 Wrocław