lekarz Girma Kifetew

Pediatra

Z przykrością muszę stwierdzić, że jest to fatalny doktor. Uczęszczam do Niego od urodzenia. Z grypą, czy też z innymi lekkimi dolegliwościami radził sobie świetnie. Jednakże odkąd zaczęły się u mnie przewlekłe choroby - klapa. Dwa lata leczył mnie na zapalenie układu moczowego. Przepisywał tabletki, które i tak nie działały. Po 2 latach otrzymałam skierowanie do nefrologa. To jednak nic. Od 2 lat dręczyły mnie bóle kręgosłupa. Zawsze mówił, że się tym zajmiemy oraz przekonywał, że to nic poważnego. Nic bardziej mylnego. Po 2 latach skierował mnie do neurologa, uwaga: gdy miałam niedowład rąk oraz nie mogłam ruszać szyją. Dziś już nie ma czasu na rehabilitację. Pozostaje tylko operacja. Tylko dlatego, że ignorował moje prośby. Mam 18 lat i zniszczony kręgosłup gorzej niż nie jeden starszy człowiek. Ogromna niekompetencja. Nie polecam.

Super doktor! Miły, uprzejmy i kompetentny. Sam daje skierowania na badania a nie jak co nie którzy.

Byłam bardzo zadowolona z opieki jaka pan doktor obioł mojego syna który był po operacji wady serca i kilku innych zabiegach chirurgicznych to naprawdę wspaniały człowiek i bardzo żałuje swojej przeprowadzki bo w nowej miejscowości nie ma drugiego takiego lekarza i powiem szczerze antybiotyk był ostatecznością i to bardzo mi się podobało bo dziecko nie musiało łykać nie potrzebnych leków i kuracja trwała krótko a nie tak jak do tej pory.Chciałabym bardzo podziękować za specjalistyczna opiekę którą pan doktor obioł mojego syna pozdrawiam serdecznie i polecam .Tylko te kolejki były w poczekalni nie do zniesienia a małemu dziecku nie wytłumaczy się ze trzeba czekać tylko do tego miałam zastrzeżenia nie dziwie się jeżeli dobry specjalista to i kolejki to już świadczy o czymś.

Dokładny I Elokwentny, Niezastąpiony I Genialnie Rozpoznaje Objawy. Byliśmy I Córka Zdrowa.

Wspaniały lekarz, jestem jego pacjentką od prawie 20 lat, mimo przeprowadzki do innego miasta nadal lecze się u Dr Girmy. Nigdy nie lekceważy żadnych objawów choroby, bez problemu daje skierowanie na badania, wyniki i wizyty u specjalistów, nidgy mi niczego nie odmowił. Kompleksowa opieka.Polecam z czystym sumieniem. Ciesze się, że jest nie tylko pediatrą ale również lekarzem rodzinnym, nie musiałam rezygnować dzięki temu z leczenia się u niego. Jedyny lekarz, któremu ufam.

Absolutnie sympatyczny lekarz. Super podejście do dzieci. Fantastyczna i profesjonalna pomoc. Ambitny i rezolutny w tym co robi. Lekarza takiego jak on nigdzie się nie znajdzie. Tylko jego bym polecił, gdy dziecko będzie chore. !

Absolutnie sympatyczny lekarz.
Super podejście do dzieci.
Fantastyczna i profesjonalna pomoc.
Ambitny i rezolutny w tym co robi.
Lekarza takiego jak on nigdzie się nie znajdzie.
Tylko jego bym polecił, gdy dziecko będzie chore.

!

Moje dziecko chodzi do tego lekarza i ma problemy ze zdrowiem i bez wyników trafna diagnoza! gdy na wizycie kontrolnej dostarczylam wyniki to potwierdzilo sie jego podejrzenia.bez konkretnych wyników i skierowan na badania nie wypisze antybiotyku,nie przepisuje na chybił trafił leków.Skierowania na duzo badan by wkyryc co dolega pacjentowi.Bardzo dobry lekarz pediatra.Polecam kazdemu.nie lekcewazy zadnych objawów,bardzo uprzejmy i miły.lekarz z prawdziwego zdarzenia .ale niektoym sie wydaje ze sa madrzejsi od lekarza...Ufam mu jako lekarzowi.

Jest wspaniałym lekarzem do którego mam zaufanie,pozdrawiam Pana Doktora i jego rodzinkę:)

człowiek który w/g mnie wcale nie ma podejścia do pacjenta i jego rodziców,na siłe wciska leki mimo,iż niektóre z nich dziecko brac nie może nie wspominając juz o zastrzykach które są "bardzo dobre"niz antybiotyk w płynie,był na poczatku lekarzem mojego dziecka jednak po kilku miesiacach zmieniłam opcję gdyz z tym człowiekiem nie dało się normalnie porozmawiać a wizyta kontrolna była istnym koszmarem niestety

Wspaniały lekarz polecam każdemu. O nic nie trzeba się prosić, sam proponuje zrobienie kompleksowych badań swoim małym pacjentom.