lekarz Gizela Kensy-Reginek

2,7
1,7

nie polecam tej lekarki nie chodzcie do niej ztawia złe diagnozy pizdajedna o mało bymi dziecko nie zrujnowała prukwa zasrana unikajcie ją zdaleka zeby wam dziecko nie wykąńczyła przepisuje tyle leków co sie człowiekowi nie śniło mojemu dziecku przepisała 11 lekarstw w tym 2 antybiotyki pizda nie polecam jej nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam tej lekarki wogóle ona juz powinna iśc na emeryturę a nie siedzieć za biurkiem jak niewiem kto ona już ma 73 lata.Leki przepisuje takie co nie pomagają nie polecam jej :( !!!!!

Przypisala mojej 1,5 rocznej coreczce zelaze w tabletkach, wiedzac ze moje dziecko nie potrafi jeszcz polykac tabletek ( tabletki byly spore). Przepisujac te tabletki mowila, ze nie ma zadnych zamiennikow w plynie, ale jak okazolo jest spory asortyment. PS jak ktos do niej idzie, niech przyjdzie z wyliczona gotowka, bo reszty nie wydaje.