lekarz Gniewosław Zielińskilekarz Gniewosław Zieliński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lekarz Gniewosław Zieliński

Ortopeda

Miałam okazję korzystać z usług Pana Doktora - w zasadzie korzystał mój 7 letni synek. Ja byłam tylko słuchaczem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan Doktor jest kompetentny, miły, uprzejmy - wszystko dokładnie tłumaczy, do tego jego diagnoza była w 100% trafiona ( choć poprzednicy całkowicie ją wykluczali). Leczenie nie trwało wiec za długo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!!! POLECAMY Ja i mój Synek Szymon.

Leczymy się u Doktora całą rodziną. Nikt nie mógł mi pomóc a Pan Doktor przy pierwszej wizycie dokonał trafnej diagnozy. Widać, że ma doświadczenie i wiedzę. Jest bardzo kontaktowy i czuje się, że zależy Mu na zdrowiu pacjentów. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Bardzo dziękujemy za pomoc.

Kompetentny specjalista z powołania, przemiły człowiek i życzliwy lekarz, który słucha pacjenta....polecam Pana Doktora z czystym sumieniem!

Bardzo dobry specjalista, pomógł mi i mojemu szwagrowi,człowiek o niespotykanej cierpliwości. Polecam!!!!

Pan doktor wysłuchał, wytłumaczył, postawił konkretną diagnozę, wyleczył. Polecam!! 100% profesjonalista

Lekarz z powołania .Poświęca pacjentowi wiele czasu wysłucha . Doskonale współpracuje z dziećmi, rzetelnie wyjaśnia tok postępowania.