Lekarze Gorzów Wielkopolski

lekarz Biruta Walentynowicz

Dermatolog, Wenerolog

Gorzowska Lecznica Specjalistyczna i Przychodnia PKP

Gorzów Wielkopolski

Na wypadanie i nienaturalne przetluszczanie sie wlosow Pani doktor praktycznie nie ogladajac ich zalecila szampon dla dzieci plus suplement diety biotebal, na pozegnanie usluszalem jedynie tekst : "jesli nie pomoze przez dwa miesiace to niech pan sobie idzie do kogos innego". Minely 2 miesiace niestety nie pomoglo wiec jesli ktos chce sie wybrac do tej Pani niech lepiej od razu skorzysta z jej jedynej zlotej rady i od razu pojdzie ...

lekarz Roman Walczak

Internista

Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Medycyny Pracy "Stom-Med" s.c.
ulica Walczaka 12C
66-400 Gorzów Wielkopolski

świetny lekarz badania kompleksowe, porady, wyrozumiały, jest moim lekarzem rodzinnym od roku. Polecam.
Opinia dodana przez: Mag.gn

lekarz Jerzy Gawroński

Ginekolog

Stara 2 lok. 9
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pan doktor jest bardzo wrażliwy na biede i tragedie ludzkie ale jest twardy jak skała. Pan doktor jest dumny z tego ze rzetelnie wykonuje zawód lekarza, a w zasadzie wykonywał bo jest juz na emeryturze. Wszyscy za doktorem bardzo tesknimy!!! Ale każdy ma prawo odpocząć. Pomógł wielu kobietom w chorobie i dramatycznych sytuacjach a w Gorzowie kłaniają mu sie ludzie trzech pokoleń. może być dumny z tego ze jest tak ...

Joanna Gałgańska

Chirurg szczękowo twarzowy

Żwirowa 80
Gorzów Wielkopolski

Już przez telefon brzmiała nieprzyjemnie. Szkoda, że nie posłuchałam intuicji i jednak poszłam...
Pogadała 15 minut, zajrzała w zęby, doprowadziła mnie do płaczu i wzięła 100 zł. :)
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Sebastian Kulesza

Wenerolog, Dermatolog

Poradnia Ortopedyczna Walczaka
Pilsudskiego 47 MEDISON
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem kompletnie rozczarowana. Pan doktor chciał mi tylko wcisnąć najgorszy antybiotyk na trądzik na rynku, a kiedy się nie zgodziłam na takie leczenie rozłożył ręce. Musiałam zapłacić za wizytę wychodząc z dosłownie niczym! Bardzo odradzam i nie polecam.
Opinia dodana przez: Andżelika

lekarz Sławomir Przybylski

Neurochirurg

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam, fachowość i kompetęcja. Wszystko Pan doktor wytłumaczył, pokazał na przykładzie, rzadko się zdarza taka uprzejmość w gabinetach.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Mateusz Kaja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Doktor Kaja, uratował mi ząb który były juz do usunięcia. Choc leczenie było dziwne (jakaś guma na ustach- kowerdam i mikroskop nad głową) to ząb przestał bolec i teraz jest ok.

lekarz Andrzej Zieliński

Ginekolog

Kosynierów Gdyńskich 17 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały lekarz z dobrym sercem. Wysłucha, doradzi, pomoże. Bardzo cierpliwy. Ze stoickim spokojem odpowie na każde nurtujące pytanie. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Tomasz Marczyk

Kardiolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie wypowiadam sie o fachowowsci, nie bylo okazji by ja testowac. Jedno jest pewne: Lekarz bez kontaktu z pacjentem, ekstremalna powsciagliwosc, malo eleganckie (delikatnie mowiac) odzywki, DIALOG w pewnym sensie "terapeutyczny" wykluczony.
"na ten temat nie rozmawiam", "to niech pani sobie omowi z kolezankami". Od lekarza wymagam wiecej profesjonalnosci i lepszego kontaktu z pacjentem.
Opinia dodana przez: hanna

lekarz Anna Jarocka

Kardiolog

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie znam drugiego tak profesjonalnego a zarazem ludzkiego lekarza.Wspaniały człowiek,przemiła , ciepła i pełna empatii kobieta!
Opinia dodana przez: renata