Lekarze Gorzów Wielkopolski

Chirurg ogólny

Szpital Wojewodzki na Dekerta
Oddział Chirurgii Ogólnej
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobry chirurg. Mimo że przyjmuje osoby pełnoletnie podjął się leczenia mojej 15 letniej córki. Profesjonalny, empatyczny, żartobliwy, sympatyczny. Polecam. Przyjmuje w endomed Gorzów oraz pracuje w szpitalu Barlinek.

Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Grażyna Romanowska

W KAMIENICY gabinety stomatologiczne
Łokietka 11a/1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo polecam. Swietne podejscie do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Wczesniej mialam uraz do dentystow i balam sie przed kazda wizyta. A do Pani Doktor ide z przyjemnoscia. I wychodze od niej ze lazami (spowodowane smiechem). Jeszcze raz goraco polecam
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Jarosław Maj

Ginekolog

NZOZ "Hipokrates" s.c.
Łużycka 7 (NZOZ Hipokrates)
66-400 Gorzów Wielkopolski

nie byłam zadowolona. zmieniłam lekarza już kilka lat temu. lekarz od nadżerek? śmiechu warte... chyba co pacjent to podejście. miałam nadżerkę i problemy z powracającym stanem zapalnym który był nieznośny dla mnie(upławy, pieczenie, dyskomfort przy współżyciu). pan doktor nic sobie z tego nie robił a jak przyszłam do niego z wynikami między pacjentkami to powiedział że samo przejdzie. trafiłam do innego lekarza który w końcu mnie wyleczył. nie polecam. miły ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jolanta Marciniak

Laryngolog

Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobra lekarz. Wytłumaczy po ludzku. Nie zgrywa ważniaka, nie śpieszy się. Konkretna i trafnie stawia diagnozy. Przy tym uśmiechnięta, miła i bardzo uprzejma.
POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Anett

lekarz Maria Karczewska

Pediatra

66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani dr Karczewska przyjmuje pacjentow w przychodni na Pilsudskiego 1a .. jest bardzo mila i uprzejma.bardzo dokladnie bada pacjentow... nie przepisuje antybiotykow bez potrzeby.. chodzimy do niej juz od 6 lat z coreczka a teraz i z synkiem.. jestem bardzo zadowolona z pani doktor ..jest mila i wesola i z dokladnoscia tlumaczy rodzicom jak podawac lek dziecku ...jesli potrzeba to poswieca pacjentowi wiecej czasu niz ma wyznaczony na 1 pacjenta ...

lek. dent. Marzena Okuszko

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

jestem pacjentka P.doktor Okuszkood 3 lat. jestem bardzo zadowolona z leczenia przez panią doktor ,jak również przez Panią doktor Katarzynępawłowską-derlatkę.Panie Doktor są wysokiej klasy specjalistkami,o wysokich kfalifikacjach zawodowych,cechuje je ogromna erudycja ,kompetencja. Mają bardzo dobre podejście do pacjenta ,są miłe ,grzeczne,mówią na czym będzie polegało leczenie i kompleksowo podchodzą do problemu zdrowotnego. W porównaniu do innych lekarzy -wizyty i leczenie w gabinecie doktor Okuszko jest tanie ,a leczenie wykonane jest ...

lekarz Alicja Śliwińska

Neurolog

wróblewskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Odradzam !!! Zero kultury osobistej. Powiedziała, że jestem gruba i że nie mam powiększonych węzłów chłonny. Teraz przez jej złą diagnozę mam wielkie problemy zdrowotne !

Bartosz Szwedowicz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dentysta godny polecenia, z powołania, widać że lubi to co robi, bardzo sympatyczny i miły - wszystko tłumaczy co będzie robił , szukałam długo dobrego stomatologa -teraz bez wahania polecam go wszystkim, nawet dzieci chętnie do niego wracają:>
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maria Styka

Pediatra

tel. kom. 608-440-319
Niemcewicza 2e/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor Maria Styka , przywraca wiarę w dobrych lekarzy. Trafnie diagnozuje, doskonale leczy. Jest przy tym bardzo miłą i ciepła osobą. Mamy do Niej pełne zaufanie odnośnie leczenia naszej córki. Z czystym sumieniem polecam wszystkim rodzicom

lekarz Romuald Puchała

Ginekolog

Gorzów Wlkp
ul.Ogińskiego
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniały uprzejmy człowiek, bardzo dobry fachowiec.
Jestem pacjentką od 20 lat. Odbierał mi pierwszy poród i nawet teraz córka chodzi do niego.
Zawsze cierpliwy, poświęca dla pacjentki dużo czasu i wyczerpująco wyjaśni każdy temat.
Bardzo duża wiedza i wieloletnie doświadczenie.
Polecam z całego serca !
Opinia dodana przez: Adriana