Lekarze Gorzów Wielkopolski

Pediatra

Przychodnia Wielospecjalistyczna "AUDIOLAN" spółka jawna
Dekerta 59B
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dziekuje Pani bardzo bardzo mocno. Gdyby nie Pani dr synek wyladowalby w szpitalu. Celna diagnoza sprawila ze synek wraca do zdrowia. Lekarze z NFZ beznadziejni.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr hab. n. med. Puchała Marzanna

Laryngolog, Audiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pracownia Cytodiagnostyki Ginekologicznej
Dworcowa 4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Mimo doświadczenia jakim chwali się "Pani Doktor" oraz patrząc na jej wcześniejszą pracę w Polskim Związku Głuchych w Gorzowie, rzeczywiste doświadczenie Pani Doktor okazuje się złudne. Dlaczego? Nasze dziecko urodziło się z głębokim niedosłuchem obustronnym, na badania do Pani Doktor skierowano nas z polecenia, czego bardzo teraz żałujemy, ponieważ Pani Doktor dokonała złej diagnozy, namówiła na zakup niepotrzebnych aparatów słuchowych oraz złego ustawienia tych aparatów. Po pierwszym ustawianiu aparatów tak ...

dr Piotr Kleinhardt

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miły uprzejmy człowiek. Niestety brak mu wiedzy. . Jeśli wszystko jest wporzadku jak najbardziej super Lekarz jeśli dzieje się coś złego niestety nie pomoże. . Bagatelizuje problem nie chce go tłumaczyć chyba liczy na to ze sam się rozwiąże a pacjentka wyleczy sama.
Opinia dodana przez: Anonimowo

dr n. med. Tadeusz Dębniak

Wenerolog, Dermatolog

kard. Wyszyńskiego 133a
66-400 Gorzów Wielkopolski

BARDZO DOBRY I KOMPETENTNY LEKARZ. DOBRAŁ WŁAŚCIWE LEKI. ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA PORADĘ, RÓWNIEŻ TELEFONICZNIE. POLECAM
Opinia dodana przez: DOROTA

Tomasz Lech

Sybiraków 21
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ceny ze strony internetowej nijak mają się do tych o których słyszy się na miejscu. Leczenie zęba wyceniono mi na 1500zł. Pan Lech chciał w po zatruciu zęba kilka razy wymieniać wkład po leczeniu kanałowym. Za samo zatrucie zapłaciłam 240zł, a w lepiej wyposażonym gabinecie był to koszt 150zł. Do tego 200 zł za leczenie 1 kanałowego zęba. Bez potrzeby powtarzania tej czynności. Czyli u pana Lecha byłby to koszt ...
Opinia dodana przez: Wiktoria

dr n. med. Hanna Kozber

RTG, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES "
ulica Łużycka 7/6-7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam, jako pacjentka czułam się bezpiecznie i otrzymałam fachową pomoc. Sposób traktowania pacjenta wyjątkowy, ciepły, wzbudzający zaufanie. Pani Hanna Kozber to lekarz, którego będę zawsze polecać!!!

dr n. med. Andrzej Marciniak

Urolog

Gorzów Wielkopolski

Bardzo kompetentny,zajmuje się trudnymi przypadkami,świetny w nowotworach u mężczyzn czy np przypadłościach jąder, przez co niezwykle zajęty bo ciagle na bloku operacyjnym. Masz poważny problem - polecam.
Opinia dodana przez: Remigiusz

Alicja Dejnowicz

Pediatra

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nigdy mnie nie zawiodła :) Krzyś zawsze wyprowadzony z choroby dobra diagnozą.
zawsze sie dostane nawet jak nie ma numerków to przyjmie chore dziecko . Polecam
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Krystyna Kieres

Ginekolog

Towarowa 13a lok. 4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Do dr Kieres chodzę od 14lat jest fantastycznym lekarzem jak widać nie tylko dla pacjentów prywatnych ale tak samo traktuje tych na z NFZ. Zawsze informuje o zaobserwowanych zmianach, o toku leczenia, co do lekow jesli poprosi sie o tanszy lek to przypisuje go bez problemu wcale nie wciska tych z gornej półki. Czytajac powyzsze komentarze dochodze do wniosku ze piszemy o roznych lekarzach. Jestem bardzo zadowolona i na pewno ...

Radosław Rossa

Gorzów Wielkopolski

Szczerze najlepszy dentysta w Gorzowie. Bardzo serdecznie rozmawia z pacjentem ,dokładnie opisuje przebieg leczenia i " od serca" leczy. Bardzo mi pomógł i pięknie mu dziękuję.
Opinia dodana przez: Barbara