Za bardzo skupiony na sobie, wręcz zakochany w sobie. Cięzko ocenić czy jest dobrym lekarzem ale podejście do pacjenta bardzo złe...

Dla nas to kompletne dno. Pan doktor zszedł do naszego synka po godzinie czekania na korytarzu szpitalnym. Chodziło nam tylko o konsulacje czy dany lek bedzie odpowiedni na naszą chorobę a on zaproponował nam zostanie na oddziale ???? - bo jak stwierdził nie wie czy to dobre lekarstwo. Był nie miły bo osmieliliśmmy mu zwrócic uwagę na jego brak wiedzy i spóźnienie . Narcyz zakompleksiony i tyle !!!! Dobrzy lekarze tylko w filmach smutne .

Myślę, że kompetentny i stanowczy lekarz. Mimo młodego wieku. Wzbudza zaufanie 100%, potrafi uspokoić, cierpliwy. W prosty sposób tłumaczy na czym polega zabieg, leczenie. Odpowiadał na milion moich pytań przed zabiegiem. :) Cierpliwie odpowiadał i słuchał. Fakt, przystojny. Rzadko kiedy uroda idzie w parze z kompetencją w swoim fachu, a u p. dr. no proszę... :) Zawsze dostępny. Poświęcał mi dużo czasu w czasie pobytu w szpitalu, a raczej mojej łąkotce i ACL ;) OBY TAK DALEJ I POWODZENIA!

Bardzo dobry specjlista, zna się na rzeczy i ma podejście do pacjentów. Pomimo młodego wieku potrafi wszystko wytłumaczyć i w razie potrzeby uspokoić. W dodatku zabójczo przystojny :) Chciałoby się jak najwięcej takich lekarzy na swojej drodze.

Bardzo kopempetentny, uprzejmy. Odpowiednio zajmuje sie pacjentem, zawsze ma czas dla niego. Jestem bardzo zadowolona z jego metod leczenia. A no i jest przystojny ;).