lekarz Grażyna Ambroziak

Pediatra

Dr Ambroziak to kompetentna i rzeczowa Pani Dr,z fajnym podejsciem zarowno do dzieci jak i ich opiekunow. Zawsze wyslucha pacjenta, dokladnie przebada,ma swieze spojrzenie i nie ma tu mowy o rutyniarstwie. Widac ze jest to lekarz z pasja. A przy tym zyczliwa i uprzejma. Pozdrawiam.

Polecam Pania Doktor. Rzetelna,ciepla z fachowym podejsciem do malucha. Na wszelkie pytania uzyskalam odpowiedz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Zupełnie nie spodziewałam się tak odmiennego podejścia do pacjenta i jego zdezorientowanego rodzica. Po półtorarocznej walce z dolegliwościami pierwsza pozytywna diagnoza i podjęte leczenie. Brawo Pani doktor! Zdecydowanie polecam wszystkim rodzicom. Młody umysł i chęć poznawania, po przez to brak rutyny z czym miałam do czynienia przez ponad 9 lat choroby mojej córki. Podczas badań nikt nie zbagatelizował moich opowieści o dolegliwościach z jakimi moje dziecko musiało walczyć. Jeszcze raz bardzo polecam. Serdecznie dziękuję.

Jeszcze raz bardzo polecam.
Serdecznie dziękuję.