dr n. med. Grażyna Bacia

Ginekolog, Ginekolog położnik

Najlepsza ginekolog u jakiej byłam. Ogromna wiedza, zrozumienie, kompetencje. Leczę się ilu Pani doktor od lat i za nic w świecie nie zamieniłabym na innego lekarza. Ponadto to ciepła i dobra osoba.

niestety nie polecam! patrzy tylko na pieniądze! nic nie wyjasnia a jak sie zwroci uwage to jest obuzona. U niej wyszlo w badanich niby wszystko ok, poszłam do innego i musze sie jednak leczyc.

UWAGA! Ostrzegam przed tą oszustką! Niestety, ale inaczej nie mogę nazwać tej osoby! Mam nadzieje ze uratuje choc jedna osobe przed tą oszusta. Chodziłam do niej stale na wizyty kontrolne, badania cytologiczne itp. Wszystko było ok. Miła obsługa itd. Do momentu kiedy zdecydowałam się na zabieg ;/ Moj problem polega na tym ze mam jedną warge sromowa wieksza, przez co czuje dyskomfort, od dluzszego czasu myslalam nad zabiegiem zmniejszenia wargi lecz nie mialam na tyle pieniedzy i odwagi. Juz przy pierwszym badaniu pani "doktor" zwrocila na to uwage i zaproponowala zabieg. Po jakims czasie zgodzilam się, wzielam kredyt w pracy na zabieg i zrobilam to. Zapewniala mnie ze zabiegi te wykonuje stale, pacjentki sa zadowolone z efektow, cena rynkowa to okolo 4 tys zł, p. "doktor" zaproponowala 3 tys. A ja glupia i zdesperowana sie zgodzilam, Wykonała zabieg w szpitalu w chorzowie w ktorym pracuje, zabieg w narkozie. Po zabiegu strasznie mnie bolalo, okropnie się czulam ale to chyba normalne, wszystko wydawalo się ok, dopoki wargi nie zaczely się „goic” nie widzialam zadnego efektu od początku, a nawet wygladalo to jeszcze gorzej ;/ chodzilam na wizyty gdzie caly czas wmawiala mi ze wszystko jest ok ze jeszcze się zagoi, az w koncu minelo bardzo dużo czasu a warga wygladała jeszcze gorzej i nie zmieniala się. Wiedzialam ze już nic się nie zmieni na to pani „doktor” stwierdzila ze inaczej się nie da tak to już będzie wygladac ;/ tzn gorzej niż było;/ wywaliłam 3 tys któtre nadal spłacam, okropny stres i bol po zabiegu a efekt jeszcze gorszy wszystko wisi i wyglada okropnie. Byłam na konsultacji u innego lekarza po czym okazało się ze zabieg ten można przeprowadzic bez uspienia, nowoczesna metoda bez szwow w cenie 3 tys ;/ do tego muszę zrobic mnostwo badan przed zabiegiem których nie zlecilo mi to okropna osoba! Mialam pecha, ale i wiele szczescia ze wyszlam z operacji bez zadnych innych dodatkowych komplikacji przez ta nieodpowiedzialna i nie majaca pojecia o medycynie oszustka!

Ja bardzo sobie chwale:-) mila kompetentna, zawsze wszystko wytlumaczy, o wszystko sie wypyta :-) BARDZO POLECAM!!!

Na początku ciąży zaczęłam chodzić do p. dr Baci po nieudanych, wręcz odpychających wizytach u ginekologa z NFZ. Stwierdziłam, że jest to moje pierwsze dziecko i mogę poświęcić trochę kasy żeby być pod dobrą opieką. Już na pierwszej wizycie pani dr zrobiła na mnie i na mężu dobre wrażenie. Świetne i wyluzowane podejście do nas. Usg trwało tak długo dopóki nie pokazała nam dokładnie serduszka, nóżki dziecka itp. Dała skierowanie na badania, które już dawno miałam mieć zrobione, a czego nie zrobiła inna dr ginekolog z NFZ. Odpowiedziała na każde pytanie, sprawdziła wszystkie badania, które zrobiłam dotychczas. Usiadła obok mnie pogadała na temat szpitala, znieczulenia, szkoły rodzenia. Dała nr prywatny, w razie gdyby się coś działo kazała dzwonić. Nie am sobie powiedzieć złego słowa na temat dr Baci. I serdeczne polecam.

najlepsza ginekolog !!!!!!!!! z jaka sie spotkalam i nie zamienilam bym ja na nikogo jak dla mnie jest super babka

najlepsza ginekolog !!!!!!!!!

Nie polecam w żadnym wypadku szanownej pani doktor. Zapłaciłam 230zł za badanie prenatalne które trwało nawet nie 10 minut, gdyż najwidoczniej pani doktor wydaje się, że każdemu pieniądze lecą z nieba. Odniosłam wrażenie, że pani doktor nie bardzo się chce poświęcić trochę czasu żeby dokładnie zbadać, a raczej określić parametry dzidziusia. Od niechcenia jeździła sobie głowicą powtarzając w kółko, że nic nie widzi, nie jest w stanie określić tego czy tego. Wcale się nie dziwię bo jak można to zrobić w tak krótkim czasie i byle jak. Żując gumę i mlaskając powtarzała na okrągło, że nic nie widzi i ewentualnie mam sobie przyjśc za miesiąc to może(!!!!) mi zrobi jakieś zdjęcia dzidziusia. Super, w rezultacie za 230 zł dostałam 2 zdjęcia i nie dowiedziałam się niczego na temat stanu zdrowia swojego dziecka. Jak ktoś ma za dużo kasy to może sobie iść na nic nie warte usg 4d tak wszem i wobec reklamowane przez przychodnię...

To była moja pierwsza wizyta. Po krotkim wywiadzie i obejrzeniu miejsca, pani doktor stwierdzila ze to opryszczka. Nie powiedziala mi w jaki sposob sie moglam zarazic mimo tego, że pytałam. Po przepisaniu recepty, chcialam zadac kilka pytań, lecz pani doktor wstala i w biegu odpowiedziala na moje pytanie nastepujaco "prosze przyjsc w przyszlosci na wizyte''. Idąc do drugiego lekarza, tym razem do dermatologa, Pani wykluczyla opryszczke. Powiedziala, ze opryszczka tak nie wyglada!! To było zwykle zapalanie skóry, w wyniku golenia i otarcia mechanicznego. NIE POLECAM W ZADNYM WYPADKU PANI BACI ...

To była moja pierwsza wizyta. Po krotkim wywiadzie i obejrzeniu miejsca, pani doktor stwierdzila ze to opryszczka. Nie powiedziala mi w jaki sposob sie moglam zarazic mimo tego, że pytałam. Po przepisaniu recepty, chcialam zadac kilka pytań, lecz pani doktor wstala i w biegu odpowiedziala na moje pytanie nastepujaco "prosze przyjsc w przyszlosci na wizyte''. Idąc do drugiego lekarza, tym razem do dermatologa, Pani wykluczyla opryszczke. Powiedziala, ze opryszczka tak nie wyglada!! To było zwykle zapalanie skóry, w wyniku golenia i otarcia mechanicznego. NIE POLECAM W ZADNYM WYPADKU PANI BACI !!

jestem trzeci raz w ciazy, zdecydowalam sie na dr Bacia z uwagi na to ze mieszkalam u znajomych...a teraz widze ze wybor byl trafny i nie zmienilabym mimo dalekiej drogi jaka pokonuje autobusami i tramwajami..nie zal mi tez kasy poniewaz jestem juz w wieku gdzie nalezy zwrocic uwage na matke bardziej. nawet pani z rejestracji jest bardzo mila i lubie z nia pogawedzic w czasie iczekiwania na wizyte :) polecam z calego serca

Prowadzę ciąże u dr Baci(stwierdziła ją już w 4 tygodniu), jestem bardzo zadowolona. Poświęca dużo czasu na badanie(dlatego trzeba czasem poczekać ok 30 min na swoją kolej), jest sympatyczna, zawsze dokładnie tłumaczy jak rozwija się dziecko. Polecam!