dr n. med. Grażyna Bacia

Ginekolog, Ginekolog położnik

PANI DOKTOR BACIA TO NAJLEPSZY LEKARZ.WLASNIE DZIĘKI PANI DOKTOR ŻYJE,ONA MI POMOGŁA GDY PRZYSZŁAM NA SZPITAL Z SILNYMI BÓLAMI BRZUCHA,PIERW SKIEROWALI MNIE NA GINEKOLOGIE,POZNIEJ NA CHIRURGIE,NO I ZNÓW NA GINEKOLOGIE,NIKT MI NIE WIERZYŁ,ZE TAK BARZO MNIE BOLI,WSZYSCY MYSLELI,ZE JESTEM ''NA CPANA,BO TAK TO WYGLADAŁO,AKURAT PRZYSZŁA NA DYZUR PANI DOKTOR BACIA,KTORA JEDYNA MI UWIERZYŁ W MÓJ BOL,KTORY JUZ BYŁ NIE DO WYTRZYMANIA. GDY JUŻ BYLAM NA SALI OPERACYJNEJ I OTWORZYLI MI BRZUCH,OKAZAŁO SIE,ZE DZIELIŁO MNIE PARE GODZIN OD KALECTWA LUB NAWET SMIERCI!!! OKAZAŁO SIE,ZE MIAŁAM NIE DROŻNE JELITA,ONE JUŻ BYŁY GRANATOWE,TO DZIEKI PANI DOKTOR BACI,ŻYJE BO TYLKO ONA NA CAŁY DUZY SZPITAL UWIRZYŁA W MÓJ BÓL!!! TO DZIEKI NIEJ ŻYJE ,TO DZIĘKI PANI DOKTOR ZASZŁAM W CIĄZE BO LECZYŁAM SIĘ SIEDEM LAT W RÓZNYCH KLINIKACH GDZIE ZOSTAWIAŁAM KUPE KASY,A NA KONIEC SŁYSZAŁAM RACZEJ NIE MA SZANS NA DZIECKO BYŁAM TYLKO KÓLIKIEM DOSWIADCZALNYM,A PANI DOKKTOR MI CIAGLE DAWAŁA NADZIEJE I DOBRZE LECZYLA.DZIS MOGE JEJ PODZIEKOWAC Z CAŁEGO SZCZEREGO SERCA ZA ZYCIE,WSPANIAŁA ZDROWA CÓRECZKE,PRZEZ CALA CIAZE WSPANIALE SIE MNA OPIEKOWALA,WSZYSTKO DOSKONALE TLUMACZYLA. Z CALEGO SERCA POLECAM WSZYSTKIM PANIA DOKTOR BACIE JAK I PANA DOKTORA CZARNIECKIEGO KTÓRY ROWNIEZ ZAWSZE MI POMAGAŁ,NIE ZNAM LEPSZYCH LEKARZY. NIE ROZUMIEM KOBIET,KTÓRE TAK NIE SPRAWIEDLIWIE OCENIAJA PANIA DOKTOR,PRZECIEŻ W KAZDYM GABINECIE SA POSLIZGI W CZASIE,TAK SAMO JAK KAZDA Z NAS MA INNY ORGANIZM I NIE MOZEMY OBIWNIAC ZA JAKIES NIESZCZESCIE PANI DOKTOR,TO SAMO MOGŁO BY NAS SPOTKAC GDZIES INDZIEJ.KOBIETY NIE BADZCIE TAK ZŁOSLIWE,BO JAK CZYTAM TE NIE KTÓRE OPINIE TO,AZ SAMA MAM ŁZY W OCZACH,ZE TAK MOZNA KOGOS OBRAZAC!!!BASIA K.

REWELACYJNA LEKARKA!!! SUPER KOBIETA. KOMPETENTNA, BARDZO POGODNA I UPRZEJMA. W CZASIE WIZYTY NIE CZUJE SIE SKREMPOWANIA I STRESU.

Dzięki niej mam śliczną 1,5 roczną córeczkę:)

Dzięki niej mam śliczną 1,5 roczną córeczkę:)

Bardzo miła, uprzejma i uśmiechnięta natomiast wogole niekompetentna, stwierdzila ze mi nie pomoże chyba ze prywatnie u niej w gabinecie.. Jezeli zwracam sie o pomoc do lekarza to powinien chociaz mnie zbadac a nie umawiac sie prywatnie. Zbagatelizowala moj problem a mialam ostre zapalenie przydatkow i okropnie mnie bolalo..

Pani doktor Bacia jest bardzo miła i uprzejma. Uważam jedynie że nie ma podejścia do przekazywania informacji o chorobie. Po za tym jest super polecam ją bardzo serdecznie. Mam do niej pełne zaufanie :) pozdrawiam Kasia

Pierwszy raz będąc na wizycie okazała się bardzo miła. W szpitalu też miła ale swoje obowiazki szpitalne olała. Będąc z pękniętą ciążą pozamaciczną czego taki lekarz jak ona nie wiedziała zostawiła mnie przez 24 h na pastwę losu. Lekarz przed nią cały dzień i noc co chwile miał mnie pod kontrolą i robił badania a ona dopiero po 24h raczyła mi zrobić badanie i poszła do domu. Lekarz po niej w trybie natychmiastowym skierował mnie na operacje w ciągu 30 minut. Jak to powiedział albo wyraże zgodę na operację albo wyjadę nogami do przodu. W ciągu opieki pani Bacia całą jame brzuszną miałam wypełnioną krwią i skrzep wokół jajowodu średnicy 6 cm. Oceńcie sami czy to dobra lekarka... Mało nie zeszłam pod jej opieka lekarską. Po operacji usłyszalam od niej, że przeprasza, że tak długo czekała przepraszała mnie siedząc na moim łóżku. Lekarz, który wykonał u mnie laparotomię powiedział, że do szpitala przyszłam zdrowa a to, że nie mam jajowodu zawdzięczam osobie mającej przed nim dyżur czyli przez p. Bacia. Idąc po szpitalu prywatnie do jej gabinetu na kontrolę wręczyłam jej do ręki wypis ze szpitala i wyniki z badań histopatologicznych. A ta zamiast zapoznac się z tym (badanie histopatologiczne to sprawdzenie czy w wyciętym materiale jest rak) stwierdziła: To co mamy 11 tydzień ciąży?? Myslałam, że mnie rozwali odpowiedziałam jej tylko, że po pani dyżurze nie mam ani ciąży ani jajowodu!! Czy to jest lekarz, który każdą spieprzona robotę poprostu niepamięta czy tak często popełnia takie błędy lekarskie, że jest to już rutyną!! Maszynka do robienia pieniędzy, wizyty po 10 minut. Odradzam

Duże rozczarowanie!!! Nie tego kobieta będąca w ciąży oczekuje od lekarza(i to z polecenia!).Z kazdą kolejna wizyta dało sie zauwazyć, że pani doktor traktuje pacjentki ,,taśmowo", niedokładnie waży, mierzy ciśnienie.Jest miła, ale nie o to tu przede wszystkim chodzi!!!Wielu rzeczy samemu trzeba sie dopytywać, bo o nich nie wspomina.Nie informuje o przebiegu ciąży na bieżąco, o wynikach badań, a to ważne dla kobiety.Z szelmowskim uśmiechem kasuje jedynie 80 zł.,a przyszła mama powraca do domu praktycznie z taka samą wiedzą jak i przed wizytą.Po kilku wizytach mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie warto płacić tej pani za prywatna opiekę:-/

Ja również mam bardzo złe doświadczenia, chodziłam do niej dwa lata. Pierwszą wizytę wspominam bardzo bardzo miło, później było o wiele gorzej. Hormony wypisała mi na intuicję, bez jakichkolwiek badań. Za każdym razem w kolejce czekam minimum 40 minut. Moja wizyta nie trwa aż 7 minut, tylko 2 minuty. Wszystko zawsze ekspresowo, w niemiłej atmosferze, do pobrania wymazu nie założyła nawet rękawiczek. Raz po wizycie się popłakałam. Na wizyty zjawiam się regularnie, co kilka miesięcy. Od kilku wizyt skarżyłam się jej na ból brzucha, jednak stwierdziła, że nic mi nie jest. Krótki czas później okazało się u innego lekarza, zupełnie przez przypadek, że mam poważne problemy z jajnikami. Jak mogła to przeoczyć? Nie do końca to rozumiem. Tym bardziej, że chodziłam do niej regularnie, sporo płaciłam za wizyty, a nie dostałam jak widać żadnej gwarancji, że będę leczona fachowo. Już nigdy więcej się u niej nie zjawię.
Naprawdę, z całego serca bardzo odradzam... I dziwię się, skąd tu tyle dobrych opinii na jej temat. Chociaż ja po pierwszej wizycie też byłam nią zachwycona, ale jedna to za mało.

Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek się spotkałam, bierze pieniądze i kłamie pacjentkę w żywe oczy

bylam pacjentką dr,baci dopuki nie wylądowałam w szpitalu w 28 tygodniu ciąży nastraszyła mnie że główka już wychodzi że mam cukrzyce nadciśnienie a gdy zapytałam o cesarkę powiedziała ze co 3-4 pacjentka umiera gdy poszłam do szpitala lekarz który mnie przyjmował spytał kto tak pożądnie mnie nastraszył leżałam tydzięń na strzelców masakra tam na każdej wizycie pytano kto takie diagnozy postawił i na jakiej podstawie skoro wyniki dobre o co chodzi dziwili się lekarze pacjentki które tam leżały mówiły ze bacia wszystkie tak straszy i wymysla jakieś dziwne diagnozy że nie jest pewna tego jak leczy nie wspomnialam o tym że w gabinecie zarażono mnie jakąś drożdżycą TEJ GINEKOLOG NIE POLECAM WCZEŚNIEJ SŁYSZAŁAM RÓŻNE OPINIE ALE TERAZ PRZEKONAŁAM SIĘ SAMA NA SOBIE DALEKO OD DR.BACI PACJENTKI TRAKTUJE JAK TAŚME SZYBKO 10 MIN.I SAMA DRZWI DO WYJŚCA OTWIERA O ZAPYTANIACH NIE MA MOWY A CO BĘDZIE SOBIE GŁOWE ZAWRACAĆ BYLE CZYM BEZNADZJENA STRASZKA NIECH KOBIETA ZASTANOWI SIE CZY NIE ZMIENIĆ MOŻE ZAWODU NA KRAWCA MASAKRA