dr n. med. Grażyna Bacia

Ginekolog, Ginekolog położnik

Świetna lekarka,gorąco polecam. Bezstresowe badanie. Przeprowadziłam się do innego miasta i stwierdzam, że ciężko mi znaleźć drugiego tak rzeczowego i dokładnego lekarza.

Przychylam się do poniższych pozytywnych opinii. Panią doktor poleciła mi znajoma ok 3 lata temu. Pani doktor jest przemiłą osobą, kompetentną, spokojną. Potwierdzam również, że wizyta u Pani doktor Bacia nie wiąże się z żadnym stresem, wszystko zawsze jest dokładnie omówione, wyjaśnione. Zdecydowanie polecam wizyty u Pani doktor. Żal tylko, że prawdopodobnie będę musiała zmienić lekarza w przypadku ciąży, ze względu na odległość od miejsca zamieszkania..:(

witam serdecznie właśnie wróciłam z pierwszej wizyty u pani doktor nie mogę jej nachwalić osoba bardzo miła ,rzeczowa ,kompetentna mozna mówić w samych superlatywach,jestem osobą po 40-ce i pierwszy raz trafiłam na tak wspaniałą kobietę właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży jestem wniebowzięta.Polecam panią doktor .

Bierze łapowki i jest dzina daje dupy za talez zupy. a jebac to jestem najleprzy i mam was w dupie i zaraz wam przywale

najlepszy ginekolog! Bałam się pierwszej wizyty ale dzieki Pani doktor zmienilam swoje nastawienie. Jestem bardzo zadowolona, wizyty są bardzo przyjemne, sympatyczna Pani doktor, bardzo rzeczowa. Polecam !!!

Już po pierwszej wizycie u Pani doktor wiem,że nie chcę chodzić do innego lekarza.Pani doktor jest przesympatyczną osobą,pełną ciepła i z profesjonalnym podejściem.Czułam się komfortowo!!!!

Przesympatyczna osoba z dużym doświadczeniem

Przesympatyczna osoba z dużym doświadczeniem

Pani dr Bacia - cudowna osoba - wspaniały lekarz! Czułam się komfortowo. Już nie pójdę do innego ginekologa...!

Bardzo się cieszę, że powstają takie rankingi to naprawdę świetna sprawa. Co do Pani doktor, to moim zdaniem wspaniały lekarz. Naprawdę bardzo dużo ostatnio (niestety) miałam do czynienia ze środowiskiem lekarzy, głownie są to złe dośwaiadczenia!!! Do Pani doktor Baci, chodzę od 8 lat nie zamienię jej na żadnego innego ginekologa !!! Kompetencja, wspaniałe podejście do każdego pacjenta, czyni te wizyty naprawdę przyjemnymi. Bardzo polecam.