lekarz Grażyna Banert

Dermatolog

3,5

Serdecznie polecam panią dermatolog jest bardzo miła dzięki czemu wizyty nie są krępujące także potrafi zawsze pomóc przez co darzę dużym zaufaniem tego lekarza ;)

OD KILKU LAT WALCZE Z LUSZCZYCA ,POZOSTALY MI TYLKO MALE PLAMKI NA LOKCIACH . KOLANACH ,A OSTATNIO,OPSYPALO MI 30 PROCENT NA PLECY ,PANI BANERT WYLECZYLA MNIE W TYDZIEN ,I MAM TERAZ PLECY WYLECZONE ,TA PANI MA ZLOTE DLONIE ,DZIEKI ZA TO I POLECAM TA PANIA DOKTOR ,POZDRAWIAM EUGENIUSZ

Pani Banert przepisywała mi leki na zasadzie "mojej córce to pomaga na trądzik", dlatego co miesiąc miałem inne leki, jak również gdy moja dziewczyna była niestety u niej, ponieważ droga Pani Anna Wójtowicz miała akurat urlop, ta przepisała jej kompletnie inne leki, twierdzac ze to lepsze. Oglądanie skóry ogranicza do spojrzenia zza biurka. Nie polecam!

Pani doktor przez rok leczyla mnie na grzybice paznokci a po badaniach mykologicznych okazalo sie ze to łuszczycowe zapalenie stawów. Przez cały zażywałam bardzo silne leki przeciwgrzybicze co niekorzystnie wpłynęło na moje zdrowie. Ogolnie ni polecam.

Najlepszy lekarz u którego byłam :) Bardzo polecam A.K

Najlepszy lekarz u którego byłam :) Bardzo polecam A.K

kompetenta,uprzejma,wzbudzajaca zaufanie lekarka.dokladnie wytlumaczyla mi sposob leczenia i polecila wizyte u naczyniowca.okazalo sie,ze mam powazneproblemy z zylami-nikt wczesniej tego nie zauwazyl goraco polecam tego lekarza .ania

Naprawde dobry lekarz i wspanialy lekarz. Ma intuicje i jest najmilsza osoba -lekarzem u jakiego bylam:)

Badanie chorej skóry pacjenta spoglądając zza biurka,przy zasłonionych oknach,w pospiechu bo"pacjent za drzwiami czeka,a przyjmuje do 11"-to lekceważenie pacjenta ;(