lekarz Grażyna Barańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Jestem pacjentką p. dr G. Barańskiej. Pani Doktor dobrze rozumie co czuje kobieta dowiadująca się, że ma raka i musi mieć usuniętą pierś. Cierpliwie tłumaczy gdzie się udać, zapisuje na kartce terminy. Jest to bardzo pomocne dla chorych. Jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Szczerze polecam chorym trafienie pod opiekę do Pani dr Grażyny Barańskiej.

Miałam przyjemność być leczona przez Panią Dr.Grażynę Barańską i jestem pełna podziwu dla zaangażowana,uprzejmości i umiejętności Pani Doktor.Leczenie pacjentów onkologicznych to nie to samo co leczenie kataru.Oprócz ogromnej wiedzy lekarz musi mieć empatię.Ja mimo tego,że Pani Doktor ma setki takich pacjentek jak ja,czułam się zaopiekowana jakbym była jedyną pacjentką.Jest bardzo ciepła,miła i wyrozumiała.Tłumaczy wszystko jasno i zrozumiale. Pobyt na oddziale u P.Doktor wspominam b.dobrze.Operacja sprawna i bezbolesna,blizna niewidoczna.Bardzo jestem wdzięczna Pani Doktor,że byłam akurat jej pacjentką w tym trudnym dla mnie okresie.

Życzliwość i uprzejmość, zainteresowanie problemami pacjenta. Szybkie działanie z informacją po co i dlaczego.