lekarz Grazyna Bazyl-Wojcik

Cudowny człowiek i najlepszy lekarz na świecie. Uwielbiana przez dzieci, skrupulatna, z dużą wiedzą, o wszystko można spytać na pewno cierpliwie wyjaśni, jak trzeba to zleci dodatkowe badania. Od lat nie opcjuje nowych pacjentów, poczekalnia zawsze oblegana, a do innych lekarzy po kilku pacjentów i to chyba najlepsza opinia.

mój synek bardzo lubi Panią Doktor i chętnie do niej chodzi jak jest chory,Pani Doktor ma dobre podejście do dzieci, wszystko wytłumaczy, nie odmawia przyjęcia pacjenta jeśli ma komplet pacjentów w danym dniu, zleca szczegółowe badania,, Bardzo POLECAM Panią Doktor,

Śmiało można Panią Doktor stawiać za przykład innym lekarzom.Kompetentna,cudowne podejście do dzieci,poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentom przy czym dokładnie bada i określa sytuacje w przeciwieństwie do większości lekarzy mruczących sobie pod nosem.Jednym słowem ANIOŁ.

Cudowny pediatra!!!!!! Moje dzieci wrecz uwielbiaja chodzic do lekarza!!! Dziekuje ze pani jest:)

Pani doktor jest niezwykle ciepłą osobą, wyrozumiałą, cierpliwą. Poświęca dziecku tyle uwagi, ile potrzebuje, odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Rzeczowa, konkretna, uśmiechnięta. Mój syn dzięki niej lubi chodzić do lekarza.

Najlepszy pediatra na świecie:) Bardzo uprzejma, miła, godna zaufania:)

Najlepszy pediatra na świecie:) Bardzo uprzejma, miła, godna zaufania:)

Cudowna Pani doktor, godna polecenia.Cudowny pediatra.Kompetentna,nie bagatelizuje zadnych niepokojacych sygnałów,zlecajac specjalistyczne badania,nie usypia czujnosci rodzicow jak to robia niektorzy lekarze.Wizyta u Dr Wojcik jest przyjemnoscia zarowno dla małego pacjenta jak i rodzicow

Pani doktor jest bardzo miła, przyjazna, otwarta i pracowita :) nie odmawia przyjęcia, nigdy nie jest arogancka czy nieuprzejma. nie żartuje z pacjenta tak jak to robią inni lekarze. ogólnie 5+! nie odpycha swoim zachowaniem a wręcz przyciąga :) polecam każdemu! najmniejszym też bo pani doktor jest bardzo delikatna :)

Miła, ludzka, wyrozumiała. Dobry lekarz i człowiek.

Miła, ludzka, wyrozumiała. Dobry lekarz i człowiek.

Cudowna Pani doktor. Pamięta dzieci.Ze wspaniałym podejściem do dziecka jak i do rodziców.