Grazyna Bieganska-Zajac

Neurolog

powiem tak,zgrzeszyłbym jesli zle cos mialbym powiedziec na temat pani doktor,chodzę do niej juz dwa lata i zawsze z pelną kompetencją i uprzejmoscia mnie przyjmowała,szcególowa w badaniach itd,uprzejma,nigdy nie spławiala jak inni lekarze,po prostu lekarz z powołania i zycze jej wszytskiego dobrego.

tylko ona jedna podeszła do mnie jak do człowieka. mam 29 lat i słyszałam że jestem zbyt młoda zeby mi było ćoś poważnego. tylko ona wysłała mnie na badania. dla mnie to jest właśnie przykład prawdziwego lekarza z poświecenia.

Jako neurolog i w ogóle jako lekarz, jest "osobą z powołania" Wizyta u Pani doktor, trwa tak długo, aby w tym czasie mogła przeprowadzić odpowiedni wywiad z pacjentem, wytłumaczyć sedno choroby, nigdy nie przerywa rozmowy z pacjentem w przypadku telefonu, dopiero (jeżeli telefon się powtarza) kończąc wątek, przeprasza i oddzwania, lub informuje o późniejszym oddzwonieniu. Super uprzejma i nad wyraz tolerancyjna, zdarza się nie raz, że swoje przyjmowania pacjentów kończy późną godziną. Dodam jeszcze tylko, że po półtorej roku przerwy, kiedy byłem w Jej gabinecie, powiedziała mi z czym miałem problem i jakie ewentualne zabiegi mi zapisała (nie czytała karty przed wizytą, gdyż sam ją wnosiłem). Polecam serdecznie!

Lekarz jakich mało, osoba z powołaniem do zawodu. Jest oddana pacjentowi, zawsze wysłucha do końca, zrobi wyczerpujący wywiad, dokładne badanie. Wzbudza zaufanie, jest uprzejma i kompetentna. Najważniejszy jest dla niej pacjent. Wizyta nie trwa 5 czy 10 minut jak u innych lekarzy. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego pacjenta. Byłam już u kilkunastu neurologów i tak jak ten lekarz nikt nie miał do mnie takiego serca. Od 3 lat jestem jej stałą pacjentką. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że jest godna polecenia:) Po wizycie na pewno nie pożałujecie i bliżej poznacie swoje schorzenie ponieważ wszystko będzie przybliżone w prostym języku przez Panią dr

Wierna Pacjentka!

Leczę się u pani doktor kilka lat i brak mi po prostu słów by odpowiednio określić jakim jest lekarzem. Ja mówię do pani doktor że jest moim ANIOŁEM. Jest świetnym lekarzem, wspaniałym psychologiem( wiele razy podbudowała mnie ciepłymi słowami, gdy miałam chwile załamania w swojej chorobie), a przed wszystkim jest cudownym człowiekiem. Poświęca mnóstwo czasu i zainteresowania pacjentowi. Jest fachowcem w swojej dziedzinie. OGROMNY SZACUNEK I UZNANIE DLA PANI DOKTOR!!!!!

Lekarz z powołaniem.Mądra kobieta .Leczy człowieka, a nie tylko jego chorobe. Polecam gorąco i serdecznie.

Lekarz z powołaniem.Mądra kobieta .Leczy człowieka, a nie tylko jego
chorobe. Polecam gorąco i serdecznie.

Rzadkość wśród lekarzy. Kobieta urodziła się po to, by pomagać innym. Niesamowity lekarz i niesamowity człowiek. Mam ogromny szacunek dla Pani Dr Leczę się u niej od kilku lat i jestem b.zadowolona! Nr 1 w Koninie!!! W Słupcy też przyjmuje. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo kompetentna, pomogła mi i mojej teściowej , miła, chętna do pomocy, nie zbywała, tylko nawet jeśli to juz nie był problem neurologiczny to skierowała na inny oddział. Polecam.

Dusza człowiek przemiła kobieta mało takich niestety lekarzy jak ta przesympatyczna kobieta POLECAM!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Konin"?

zoz konin
62-500 Konin