lekarz Grażyna Broniś

Pulmonolog

Pani Doktor bardzo miła i uprzejma. Badania zostały wykonane bardzo dokładnie. Pani doktor wszystko jasno wytłumaczyła i powiedziała na czym polega problem. Nie zostawiła nas samych sobie, zorganizowała transport ze szpitala do szpitala. Dawno nie spotkałam tak pełnej empatii lekarza. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dzięki pani Broniś teść jest z nami . Polecam z całego serca. Dziękujemy

Dawno nie spotkałam tak pełnej empatii lekarza.

Super lekarz która w jeden dzień potrafiła zdiagnozować chorobę która przez miesiąc nie została zdiagnozowana przez lekarza rodzinnego

Przemiła, przesympatyczna Pani Doktor a co najważniejsze mega kompetentna. Wychodzisz z gabinetu z pełną świadomością co ci dolega. W gabinecie poświęca tyle czasu ile potrzebujeaz. Polecam

Profesjonalna , miła , wszystko tłumaczy . Bardzo fachowo . Super Pani doktor . Polecam wszystkim . Super , super , super .

Jeżeli ktokolwiek trafi do Pani dr. to trafił najlepiej jak można było trafić. Miła, życzliwa, wrażliwa i kompetentna. Brawo Czerwona Góra! Gratulacje!