dr n. med. Grażyna Ciudzińska-Walczak

Najlepsza Pani Doktor jaką znam❤️. Zawsze uśmiechnięta, tłumaczy co i jak. Pani Doktor posiada bardzo ogromną wiedzę, zawsze trafi z diagnozą,ma bardzo profesjonalne podejście po prostu kobieta anioł.

Wspaniały człowiek, niesamowita kobieta i Pani Doktor - nigdy nie pozostawiła nas w potrzebie, zawsze można liczyć na jej pomoc. Bardzo rzetelna osoba posiadająca wiedzę i doświadczenie. Przesympatyczna, wrażliwa, zawsze usmiechnieta. Bardzo dziękuję Pani Doktor za każdą poradę, pomoc i serdecznie pozdrawiam wraz z 3 moich dzieci

Nigdy w swoim zyciu nie spotkałam bardziej profesjonalnej opieki nad moimi chorujacymi wowczas dziecmi.

Świetny lekarz. Leczyła mnie jak byłam mała, teraz leczy moją córkę. Trafia z diagnozą, zleca szczególowe badania, tłumaczy rodzicom choroby i ich leczenie. zawsze uśmiechnięta i sympatyczna. Wytlumaczy każdą wątpliwość. bardzi indywidualne podejście do dzieci i rodziców.

Pierwsza wizyta z moim synkiem przebiegła naprawdę bardzo pozytywnie,mały zbadany od góry do dołu,doskonałe fachowe podejście,świetny lekarz godny polecenia:)

Wspaniały człowiek i lekarz ,godny polecenia.

Wspaniały człowiek i lekarz ,godny polecenia.

nie znam drugiego tak dobrego lekarza. Profesjionalna, wsopaniałe podejście do dzieci, doskonale wyaśnia problemy zdrowotne, wysoka kompetencja.

wspaniały lekarz, zawsze trafia w chorobę dziecka. w pilej potrzebie przyjmuję bez względu na porę dnia.Lekarz godny zaufania i polecenia

super babka i doktor z powołania,mój synek poprostu jest w pani doktor zakochany a zycze pani doktor 100lat zycia bo już takich lekarzy niema

POLECAM bardzo kompetentny lekarz miła osoba. Podchodzi bardzo indywidualnie radzi jak sobie z dana sytuacją poradzić. Jestem osobiście bardzo zadowolona.