dr n. med. Grażyna Ciudzińska-Walczak

Pediatra

Nigdy w swoim zyciu nie spotkałam bardziej profesjonalnej opieki nad moimi chorujacymi wowczas dziecmi.

Świetny lekarz. Leczyła mnie jak byłam mała, teraz leczy moją córkę. Trafia z diagnozą, zleca szczególowe badania, tłumaczy rodzicom choroby i ich leczenie. zawsze uśmiechnięta i sympatyczna. Wytlumaczy każdą wątpliwość. bardzi indywidualne podejście do dzieci i rodziców.

Fantastyczne lekarka, mały miał 1,5 miesiąca jak do niej trafił po nieudanych leczeniach i diagnozach innych lekarek, też pediatrów (Lukaszyk, Gładkowska). Diagnoza (trafiona) po pierwszym wejrzeniu na dziecko , leki dobrane i maly wyleczony. , teraz o każdej porze dnia a zdarzało się nawet nocy mogę sie zgłosić i wiem że nie bede odesłana z kwitkiem. Super lekarz i ordynator. :)

Pierwsza wizyta z moim synkiem przebiegła naprawdę bardzo pozytywnie,mały zbadany od góry do dołu,doskonałe fachowe podejście,świetny lekarz godny polecenia:)

super babka i doktor z powołania,mój synek poprostu jest w pani doktor zakochany a zycze pani doktor 100lat zycia bo już takich lekarzy niema

POLECAM bardzo kompetentny lekarz miła osoba. Podchodzi bardzo indywidualnie radzi jak sobie z dana sytuacją poradzić. Jestem osobiście bardzo zadowolona.

nie znam drugiego tak dobrego lekarza. Profesjionalna, wsopaniałe podejście do dzieci, doskonale wyaśnia problemy zdrowotne, wysoka kompetencja.

genialny lekarz, uprzejma kobieta, wspanialy czlowiek. wyleczyla mojego synka z egzemy z ktora nie moglam sobie poradzic i lekarze inni rozkladali rece. podchodzi do dzieci indywidualnie, tlumaczy, rozumie. polecam:)

Wspaniały człowiek i lekarz ,godny polecenia.

Wspaniały człowiek i lekarz ,godny polecenia.

super babka)))))))))Wytlumaczy chorobe a nie to co inni zbada i poda chorobe recepta i nara a ta babkka powie co to jest za choroba jak sie objawia itp

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kościan"?

os. Sikorskiego 10 lok. 4
64-000 Kościan

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Puls s.c.
inna Jagiellońskie 51/53

Szpital im. T. Dunina w Kościanie