lekarz Grażyna Dorożyńska

Chirurg dziecięcy

Bardzo miła, uprzejma i przede wszystkim znajaca sie na rzeczy doktorka. Fachowa i zdecydowana. Z podejściem do dzieci. Sympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Dodam, że przyjmowała Nas o 23 na doraźnej. Super kobieta i doskonały lekarz!

Nie wiem jak nazwać założenie przez panią "doktor" gipsu na nogę która nie była złamana. Może rażącym brakiem kompetencji, może narażeniem mojego dziecka na komplikacje. Unikajcie jak ognia, jeśli traficie na tego niby lekarza na pomocy doraźnej w Korczaku uciekajcie gdzie indziej.