Grażyna Drygalska-Hantz

Lekarz rodzinny, Pediatra

doktor Grażyna Drygalska-Hantz powiedziała, że nie przyjmie dziewczynki, bo jej PESEL wyświetla się w systemie na czerwono. Nie pomogły tłumaczenia Marii, że pracuje, a dziecko się uczy, ani telefon z księgowości pracodawcy Marii. Lekarka wyrzuciła je za drzwi, ktoś z przychodni wezwał policję. W końcu jednak dziecko zostało zbadane, ale lekarka orzekła, że jest zdroweMaria zabrała więc córkę do dziecięcego szpitala przy ul. Krysiewicza w Poznaniu. Tamtejsi lekarze zajęli się dziewczynką. Okazało się, że Ewa ma grypę.

Pani doktor nigdy nie umie wytłumaczyć na czym polega choroba, nigdy nie umie powiedzieć co pacjentowi dolega. Zawsze przy wizycie dowiadujemy się najnowszych faktów z jej życia, co więcej pacjenta za prywatne rozmowy nie przeprasza nigdy - przecież ma do tego pełne prawo. Ostatnio wypisała mi dwa dni zwolnienia przy gorączce 37,8 st. i niebezpiecznych dusznościach, pani dr stwierdziła że nic mi nie dolega, że to tylko infekcja wirusowa, a na pytanie "czy to grypa?" stwierdziła, że nie może odpowiedzieć na to pytanie. Nie istotne już jest to, że po przepisanych lekach gorączka wzrosła do 39,3 i spadła dopiero po poradzie farmaceuty.
Nie polecam.