Jestem wdzięczna, że są tak profesjonalni specjaliści, mogę tylko w samych superlatywach wypowiedzieć się o Pani doktor. Fachowa wiedza, a przy tym ludzkie podejście do pacjenta.

Udałam się do Pani doktor zachęcona ogromną liczbą pozytywnych komentarzy dotyczących jej umiejętnościom i kompetencji. Wizytą (dodam prywatną), która trwała nie więcej niż 10 minut, byłam kompletnie rozczarowana. Pani Doktor nie chciała mi przepisać żadnych leków na mój trądzik, tylko stanowczo upierała się, że pomóc mi może tylko Aknenormin, choć każdy z wcześniejszych dermatologów, u których się leczyłam tłumaczył mi, że leczenie tym lekiem polecane jest jedynie w najcięższych przypadkach trądziku. Tak jak wspomniałam po 10 minutach przekonywania mnie o skuteczności Aknenorminu odesłała mnie z broszurką do domu i kazała przyjechać na kolejną wizytę już na pobranie krwi, by sprawdzić, czy w ogóle kwalifikuję się do leczenia. Cały czas podkreślałam jednak, że zapoznam się z broszurką, ale zdecydowanie jestem przeciwna takiej formie kuracji. Kiedy więc zjawiłam się w przychodni po raz drugi, żeby pobrać krew, usłyszałam, że krew zostanie mi pobrana tylko i wyłącznie wtedy jeśli decyduję się na leczenie Aknenorminem. Było to dla mnie zbyt ryzykowne, dlatego odmówiłam. Pani Doktor nie chciała więc przyjąć na wizytę, żeby przepisać mi inne leki na leczenie trądziku. Myślę, że to wydarzenie nie wymaga komentarza. Być może pani Frąckowiak pomogła innym, według mnie jej usługi i kompetencje pozostawiają wiele do życzenia.

Nie rozumiem wypowiedzi ludzi chodzących prywatnie do dermatolog, myślą, że zapłacą i będą mieć w mgnieniu oka rezultaty. No ale cóż, leczę się ponad 8 lat u Pani Doktor, poświęca tyle czasu ile potrzeba, każdą pierdołę którą mam na skórze jakieś plamki znamiona co powiem to sprawdzi. W razie problemów zasięga drugiej opinii od ręki. Przepisuje co niezbędne. Na życzenie klienta nawet drastyczne metody. Chociaż wiem, że te tak jak mówiła nie są najlepsze :) Najlepiej powoli i spokojnie miarodajnie.

super lekarz , chodziłam do różnych dermatologów prywatnie i nie udało misie wyleczyć. Pani Doktor wszystko wyleczyła teraz staram się zawsze tylko do niej.

Czy mógłby ktoś napisać ile kosztuje wizyta prywatna u Pani doktor? Chciałabym się do niej wybrać, po tak dużej ilości pozytywnych komentarzy : )

Jestem wdzięczna, że pani Frąckowiak jest akurat u nas w Olsztynie. Chodziłam po wielu dermatologach wkońcu udało mi się dostać do pani doktor. Jestem pod wrażeniem! Z czystym sumieniem polecam. Interesuje się pacjentem poświęca dużo czasu, odpowiada na każde pytanie, opowiada o chorobach wszystko tłumaczy, a leki i preparaty, które wypisuję działają. Naprawde polecam, jedyny minus jest taki, że trzeba czekać minimalnie miesiąc bo do pani Frąckowiak kalendarz jest caly wypisany. Polecam!

Leczyłem się o kilku dermatologów na terenie województwa, ale dopiero pani Frąckowiak postawiła dobra diagnozę.Zazywałem przez 8 miesięcy bardzo mocne leki(IZOTEK w moim przypadku okazał się znośne) pod stałą kontrolą.I mam chorobę z głowy a 9 lat się męczyłem.Po pierwszej wizycie prywatnej,ze względu na długość leczenie osobiście zapisaa mnie w recepcji na NFZ(byłem w szoku.

Pani doktor wyleczyła mnie z pokrzywki, z którą męczyłam się 3 lata. Zgłaszałam się do niej również z innymi problemami i zawsze poświęcała chwilę, albo dwie, żeby obejrzeć różne drobne schorzenia, które mnie niepokoiły. Jestem zadowolona i polecam!

Lekarz na medal. Jeżdżę do Pani doktor od kilku lat i polecam ją znajomym, ponieważ fachowo wykonuje swoją pracę, do tego jest przesympatyczna i budzi zaufania !

super pod każdym wzgledem, wyczepujące informacje i natychmaistowy efekt w leczeniu

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Olsztyn"?

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3