dr n. med. Grażyna Fronio

Endokrynolog

3,9

Słysząc bardzo dobre opinie o Pani dr Fronio, gdy moje TSH sięgnęło 7,30 wzięłam skierowanie i udałam się zapisac do niej. Owszem musiałam się naczekać dość długo, ale za to leczęsię tam już ok. 2-2,5 roku. Najpierw pani dr zleciła wszelkie niezbędne badania jak 3-krotne badanie przeciwciał (2 rożne metody), usg tarczycy ect. żeby poznac przyczynę, gdy przyczyna została znaleziona, zaczęła stosować leczenie. Mimo iż będę dożywotnio leczona hormonalnie to jestem zadowolona zawsze kiedy tam idę. Oprócz swoich kompetencji jako lekarz dodatkowo pani dr jest osobą niezwykle miłą i życzliwą. Kazda wizyta u niej to własciwie nie na zasadzie "bo musze iść", przebiega w atmosferze sympatycznej z zyczliwością dla pacjenta i zawsze jestem badana, nie ma tak, ze sie wejdzie, zostanie wypisana recepta i do widzenia.

Bardzo dobry specjalista, otwarta na pacjenta, kompetentna. Miła i pomocna. Potrafi wytłumaczyć chorobę i metody leczenia w sposób fachowy a zarazem zrozumiały dla pacjenta. Godna polecenia .

U Pani Doktor ( przez duże P i D) leczy się moja mama, od ponad 20 lat ( nie prywatnie , tylko na "Wawelu"). To lekarz bardzo dobry i przede wszystkim wspaniały Człowiek. Chylę czoło. Nie chcę być bezimienna, by nikt nie posądził mnie o jakieś zafałszowane intencje( internet służy takim osobnikom),zatem podpiszę się. Urszula Remjasz

Urszula Remjasz

Bardzo gburowata baba. Udałam się do niej ze skierowaniem że pilne. Poroniłam trzy ciąże przez tarczycę obecnie jestem na początku 4 chciałam się zacząć u niej leczyć bo poleciła mi ją Pani ginekolog. Wyjaśniłam jej moją sytuację kazała wracać do starego lekarza. Powiedziała że ma dużo swoich pacjentek a ja mam się leczyć tam gdzie wcześniej. Konował nie lekarz. Pewnie jakbym poszła prywatnie to by przyjęła mnie z pocałowaniem ręki. Tak pozatym to każdy specjalista ma dużo pacjentów. Nie polecam tego babska!!!!

OPRYSKLIWA!! WULAGARNA!!NIE UPRZEJMA KOBIETA! PODEJŚCIE DO PACJENTA PONIŻEJ KRYTYKI. NO CHYBA ŻE JEST INNE KIEDY PÓJDZIE SIĘ PRYWATNIE, O CZYM JUŻ NIE ZAMIERZAM SIĘ PRZEKONAĆ. NIE POLECAM!

OPRYSKLIWA!! WULAGARNA!!NIE UPRZEJMA KOBIETA!
NIE POLECAM!

Długo szukałam dobrego endokrynologa aż ktoś polecił mi Panią doktor ,i nie żałuje że do niej poszłam i polecam ją jak najbardziej. Leczę się już 3 rok i nie zmienię Pani Doktor na żadną inną . POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Fronio to pierwszy lekarz (mogę z przekonaniem to napisać) Z POWOŁANIA. Bardzo miła, serdeczna. I jak wcześniej napisano BEZINTERESOWNA. Po jednej wizycie u Pani doktor następną miałam już za darmo i mało tego teraz leczę się publicznie u Pani doktor, gdzie u wcześniejszej endokrynolog na wstępie musiałam płacić 100 zł za wypisanie recepty. Całym sercem mogę doktor polecić. Dodam, że ja nie leczę się na tarczyce, a mimo wszystko też posiada fachową wiedzę na moje schorzenie. W ciągu jednej wizyty miałam do wykonania więcej badań niż w przeciągu roku leczenie u innej endokrynologa.

witam.bardzo prosze o namiary na pania doktor .potrzebuje konsultacji pilnie dla mojej zony.moj adres jbelt@wp.pl.slicznie dziekuje za informacje

Konkretna, rzeczowa, zna się na swojej pracy. Tłumaczy chorobę, plan leczenia, nie naciąga na niepotrzebne wizyty.

Pani dr.G.Fronio to naprawdę lekarz z powołania i jak już ktoś pisał wcześniej BEZINTERESOWNA.Cierpliwa, miła i kompetentna.Godna polecenia.