lekarz Grażyna Gadomska

2,2
2,1
2,1
1,8

Nie polecam!!!! Pani doktor sprawia wrażenie mało kompetentnej, jest opryskliwa, nie ma ochoty na rozmowę z pacjentem. Wiecznie marudzi O tym jak jej źle, bo ona ma tyle pracy. Nie jest to lekarz z powołania. Powinna zmienić zawód, bo do leczenia to ona się nie nadaje.

Nie polecam!!!!

Zawsze mówi że jest wszystko dobrze nawet jak wyniki są złe. Mając PLT 800 mówiła że się z tym nic nie robi dopiero przy 1500 trzeba zastosować chemię. Nie polecam. Długo czeka się w gabinecie i dużo się płaci a nic z tego nie wynika.

Pani doktor Gadomska Grazyna nie zna sie na podstawowych badaniach krwi wymaga tylko kolejnych badan nie umie postawic diagnozy ktora inny lekarz postawil w 5 minut jestem zrozpaczona ze w ogole. Mamy takich ordynatorow , pani odsyla z kwitkiem a nic nie robi nie zna sie na niczym ... Przestrzegam przed ta kobieta . Nie potrafi rozpoznac bialaczki co za wstyd !

zgadzam się, w kolejce trzeba czekać 5 godzin średnio prywatnie, bałagan straszny, a Pani doktor bywa średnio przytomna

Zdecydowanie odradzam. Za wizytę brała po 180 zł i za każdym razem wysyłała mnie na jedno badanie. Po paru wizytach zauważała i dziwiła się rzeczom, o których jej mówiłem na pierwszej wizycie. Przypuszczam, że mogła być zawsze nieprzytomna w poniedziałek, kiedy przyjmuje prywatnie nawet do północy po całym dniu.

niezły biznes 180 zł-od głowy oczywiście bez ewidencji na kasie fiskalnej- dziennie min 20 osób się przewija.....

Zbyt długie czekanie w kolejce.Nierzadko całe popołudnie.Wystarczyłoby okiełznać ten bałagan i wprowadzić godziny wizyt.Poza tym, gdy wchodziłem do gabinetu po 21szej to Pani doktor już była nieprzytomna...Może więc zmniejszyć ilość pacjentów?Pozwoliłoby to wykorzystać w pełni kompetencje i zmniejszyć chaos w poczekalni.

Jak do tej pory jest pomocna,pomogła mi w trudnej sytuacji.

Jak do tej pory jest pomocna,pomogła mi w trudnej sytuacji.

Niesamowita osoba. Wszystko wytlumaczy, wyjasni, dokladnie zbada. Najlepszy hematolog jakiego znam i zdecydowanie polecam! Uratowala mi zycie!

zawsze mowi ze jest wszystko wporzadku... mialam straszne wyniki. Otarlam sie smierc juz przez pania doktor. Teraz lecze sie u innego lekarza i mam tam pelen zakres uslug medycznych i jak zobaczyl moje wyniki to od razu wziol mnie na oddzial