lekarz Grażyna Gazarkiewicz

Internista, Endokrynolog

Pani dr Gazarkiewicz jest najlepszym lekarzem jakiego mogłam spotkać, unormowała mi hormony, dzięki niej urodziłam zdrową śliczną córeczkę i z następną ciążą też mogę się w każdej chwili do niej zgłosić. Atmosfera w gabinecie jest tak miła, że czuję się jak w domu, ostatnio nawet byłam z córką :). Pani dr jest lekarzem z powołaniem a dla niektórych jest czasami niemiła bo zależy jej na pacjencie, a jak chce być mądrzejszy to niech sam się leczy. Bardzo dziękuję pani dr za wszystko i mam nadzieję, że niedługo do zobaczenia :)

Pani doktor unormowała mi poziom hormonów, a muszę tu dodać, że byłam już w opłakanym stanie. Dzięki jej leczeniu zaszłam w ciążę. Mam śliczną córeczkę. Dla niektórych jest trochę szorstka w obyciu, ja nie mogę narzekać. Specjalista bardzo dobry.

Nie wiem skąd u Was tyle jadu w stosunku do Pani doktór. moim zdaniem jest najlepszym specjalistą na pomorzu. Mnie wyleczyła z guzów na tarczycy, a inni chcieli mnie kroić. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowlonych

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowlonych

tak beszczelnej kobiety jeszcze nie spotkałam!krzyczy-nie pozwala się odezwać.W dupie była gówno widziała-jestem bardzo niezadowolona.nie polecam!dla niej wszyscy mają depresję ale hormony tarczycy są ok bo ona tak mówi tak ma być mimo że pacjent źle się czuje wyniki są złe ale ona przepisuje coraz większe dawki.Mam w nadczyność wpaść się pytam???

Pani Dr jest jedną z naj gorszych lekarzy brak wiedzy w karcie wpisuje swoje przemyślenia a nie konkrety. Zapytała mnie czy prawidłowo przyjmuję leki odpowiedziałam, że tak po czym powiedziała że nie prawdę mówię byłam w ciąży więc naprawdę przestrzegałam wszystkiego na to ona "na własną prośbę urodzi pani debila" na co ja że przyszłam do lekarza a nie jasnowidza na co ona wpisała do karty " chora kpiąco mi się przygląda" żarty jej bawią ją samą nikomu nie polecam ludzie Gazarkiewiczowa to nie jedyny lekarz w Redzie, Gdyni a nawet w Bojanie są dobrzy mili normalni specjaliści. Na podsumowanie napisze ,że nawet karty nie chcieli oddać a o ksero trzeba prosić i zapłacić porażka a na ksero nie ma faktury. Ostrzegam!!!!!

lecze sie od 10lat , poczatkowo jako publiczna sluzba zdrowia

lecze sie od 10lat , poczatkowo jako publiczna sluzba zdrowia

Pani Doktor jest wyjątkowo arogancka. W trakcie wizyty Pani Doktor na chwilę wyszła i potem zostawiła uchylone drzwi, o czym niestety nie wiedziałam. Nakrzyczała na mnie i wszyscy pozostali pacjenci w poczekalni to słyszeli. Pomimo,że bardzo Panią Doktor prosiłam, abym mogła zostać przyjęta przez nią w przychodni ze względu na moją ciężką sytuację finansową zdecydowanie odmówiła. Żałuję, że nie poprosiłam o odmowę na piśmie. Czy to wina systemu, czy ludzi? Pacjentów i lekarzy, od roku nie udaje mi się dostać z NFZ do lekarza endokrynologa, a składki przecież płacimy wszyscy. Biorąc pod uwagę, że była to prywatna wizyta i to jeszcze z wielkiej łaski, zdecydowanie nie polecam. Mam już prawie 60 lat, ale naprawdę jak długo żyję to jeszcze nie spotkałam się z tak wyjątkowo i tu przepraszam za słowo "bezczelnym" odnoszeniem się do pacjenta (który płaci za wizytę ze swoich skromnych dochodów).

Nie polecam! Nie przyjemny kontakt! Znikoma wiedza! Pani Gazarkiewicz pomyliła wartości. Lekarz jest dla pacjenta a nie pacjent dla lekarza!

Niczego się nie dowiedziałam, czekałam na wizytę 4 godziny i nie wiem po co . Dowiedziałam się np. że włosy ludziom nie są potrzebne bo kiedyś nie było czapek i miały one za zadanie ochronić nas przed zimnem ;) że jedni chudną, a jedni tyją i wiele takich ciekawostek. Masakra, Pani Doktor potraktowała mnie przedmiotowo, pełna humoru (ale tylko Ona się śmiała).

Bardzo dobry endokrynolog. Wykryła u mnie niedoczynność tarczycy. Bez problemu zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowego synka. Gorąco polecam !