lekarz Grażyna Gazarkiewicz

3,9
3,4
3,1
3,1

Pani dr Gazarkiewicz jest najlepszym lekarzem jakiego mogłam spotkać, unormowała mi hormony, dzięki niej urodziłam zdrową śliczną córeczkę i z następną ciążą też mogę się w każdej chwili do niej zgłosić. Atmosfera w gabinecie jest tak miła, że czuję się jak w domu, ostatnio nawet byłam z córką :). Pani dr jest lekarzem z powołaniem a dla niektórych jest czasami niemiła bo zależy jej na pacjencie, a jak chce być mądrzejszy to niech sam się leczy. Bardzo dziękuję pani dr za wszystko i mam nadzieję, że niedługo do zobaczenia :)

Leczę się u tej Pani już kilka lat. Pamiętam ją też ze szpitala jak leżałam z chorą tarczycą. Nie mam żadnych uwag. Prywatnie przyjmuje praktycznie każdego. Siedzi po nocach, by zbadać wszystkich pacjentów. Trzyma dobre pół godziny i bierze za to mało pieniędzy. Czego więcej chccieć. A jeśli chodzi o wizyty państwowe to niestety jest jak jest i nie jest to na pewno wina pni dr. Ja też chodziłam do niej przez chwilę prywatnie ale raz nie zdążyłam i powiedziano mi, że nie ma już miejsc. Ok. zapisałam się prywatnie. Nie rozumiem jak to może być zarzut. Raczej zarzut do rządu, a nie pani dr :)

Pozdrawiam i polecam.

Pani doktor unormowała mi poziom hormonów, a muszę tu dodać, że byłam już w opłakanym stanie. Dzięki jej leczeniu zaszłam w ciążę. Mam śliczną córeczkę. Dla niektórych jest trochę szorstka w obyciu, ja nie mogę narzekać. Specjalista bardzo dobry.

Pani Doktor jest wyjątkowo arogancka. W trakcie wizyty Pani Doktor na chwilę wyszła i potem zostawiła uchylone drzwi, o czym niestety nie wiedziałam. Nakrzyczała na mnie i wszyscy pozostali pacjenci w poczekalni to słyszeli. Pomimo,że bardzo Panią Doktor prosiłam, abym mogła zostać przyjęta przez nią w przychodni ze względu na moją ciężką sytuację finansową zdecydowanie odmówiła. Żałuję, że nie poprosiłam o odmowę na piśmie. Czy to wina systemu, czy ludzi? Pacjentów i lekarzy, od roku nie udaje mi się dostać z NFZ do lekarza endokrynologa, a składki przecież płacimy wszyscy. Biorąc pod uwagę, że była to prywatna wizyta i to jeszcze z wielkiej łaski, zdecydowanie nie polecam. Mam już prawie 60 lat, ale naprawdę jak długo żyję to jeszcze nie spotkałam się z tak wyjątkowo i tu przepraszam za słowo "bezczelnym" odnoszeniem się do pacjenta (który płaci za wizytę ze swoich skromnych dochodów).

Nie wiem skąd u Was tyle jadu w stosunku do Pani doktór. moim zdaniem jest najlepszym specjalistą na pomorzu. Mnie wyleczyła z guzów na tarczycy, a inni chcieli mnie kroić. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowlonych

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowlonych

Pani Dr jest jedną z naj gorszych lekarzy brak wiedzy w karcie wpisuje swoje przemyślenia a nie konkrety. Zapytała mnie czy prawidłowo przyjmuję leki odpowiedziałam, że tak po czym powiedziała że nie prawdę mówię byłam w ciąży więc naprawdę przestrzegałam wszystkiego na to ona "na własną prośbę urodzi pani debila" na co ja że przyszłam do lekarza a nie jasnowidza na co ona wpisała do karty " chora kpiąco mi się przygląda" żarty jej bawią ją samą nikomu nie polecam ludzie Gazarkiewiczowa to nie jedyny lekarz w Redzie, Gdyni a nawet w Bojanie są dobrzy mili normalni specjaliści. Na podsumowanie napisze ,że nawet karty nie chcieli oddać a o ksero trzeba prosić i zapłacić porażka a na ksero nie ma faktury. Ostrzegam!!!!!

Pani doktor wyprowadziła mnie z ciężkiego stanu nadczynności tarczycy. W trakcie leczenia zaszłam w ciążę, donosiłam ją. Maluszek jest zdrowy. Cały czas monitorowała wyniki badań. W sytuacjach jakichkolwiek wątpliwości mogłam do niej dzwonić nawet o 23 w nocy. Dokładna. Pierwsza wizyta ok 1 godziny. Nie spotkałam się jeszcze z lekarzem, który robi tak obszerny wywiad. Polecam.

Dr Gazarkiewicz jest niezwykłą lekarką. Pierwsza wizyta trwa ok 1h, gdyż pani doktor chce jak najlepiej poznać pacjenta. Dzięki niej moje problemy z tarczycą zakończyły się. Udało mi się także bezproblemowo urodzić maluszka. Wszystkie hormony tarczycowe zostały unormowane jeszcze przed zajściem w ciąże. Podczas ciąży na bieżąco monitorowała ich stan. Po ciąży szybko organizm wrócił do normalności. Oby więcej takich lekarzy. Tej Pani nie zależy na zarobku, ale na pomocy pacjentowi.

Pani Doktor leczyła mnie przez dwa lata na niedoczynność tarczycy. Mimo, że miałam wyniki dobre to cały czas zwiększała mi dawkę leku (Euthyrox). Mówiła też, że nie będę w ciąży, a nawet jeśli uda mi się zajść to jej nie donoszę, że nie urodzę dziecka. Jest to bardzo budujące usłyszeć coś takiego w wieku 23 lat. Oprócz tego Pani Doktor była nie miła traktowała mnie z góry. W końcu poszłam do innego lekarza na konsultacje, który przede wszystkim kazał zrobić dodatkowe badania. Zrobiłam badania i okazało się, że na żadną niedoczynność nie choruje i mogę mieć dzieci. Jak urodzę to pójdę i pokażę małego "Przemiłej" pani doktor.
Odradzam każdemu, kto chcę się do niej wybrać!!

lecze sie od 10lat , poczatkowo jako publiczna sluzba zdrowia

lecze sie od 10lat , poczatkowo jako publiczna sluzba zdrowia