lekarz Grażyna Gazarkiewicz

Internista, Endokrynolog

Podczas pierwszej wizyty byłam bardzo zestresowana bo nie wiedziałam dokładnie co mi dolega. Lekarz potraktowała mnie jak małe dziecko, odnosiłam nieprzyjemne wrażenie że jej na mnie nie zależy i ze jestem tylko kolejnym pacjentem z którym musi się uporać. Po kolejnych wizytach utwierdzałam się w przekonaniu, że nie uzyskam konkretnego wytłumaczenia dla mojej choroby, ponieważ objawy nadal występowały pomimo ciągłego zwiększania dawki leku. Podczas ponownej rejestracji otrzymałam informację że nie ma już wolnych miejsc chyba że za pół roku. Byłam zszokowana tą informacją ponieważ leczyłam się tam już od dwóch lat. Zaproponowano mi wizytę prywatną w godzinach nocnych ok 22.00. Oczywiście przeniosłam się do innego lekarza

Prawdziwy lekarz z powołania, kompetentna i konkretna kobieta - jestem zachwycona. POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY Z TARCZYCĄ!!!