lekarz Grażyna Gmerek

Nie wiem skąd te negatywne opinie, Pani Gmerek prowadzi moja ciąże, nie bagatelizuje żadnych dolegliwości, co wizytę jest wykonywane usg, tłumaczy każdy szczegół, poświęca dużo czasu. Wiele moich znajomych prowadziło u niej swoje ciąże i są zadowolone, polecam

Polecam, pani dr bardzo miła, wszystko spokojnie wyjaśnia, dokładne badania. Jedynie można długo czekać na swoją kolej w poczekalni, ale wolę dłużej czekać i potem dłużej być w gabinecie niż niedokładne badania.

Pani doktor bardzo miła, kompetentna. Chodzę do Pani od 5 lat. Najpierw trafiła z antykoncepcję później gdy miałam problem z ciążą już po 10 dniach w nią zaszłam :) Czasu poświęca bardzo dużo, angażuje się w sprawy pacjentek, jest pod telefonem cały czas.

Bardzo miła i wszystko wytłumaczy ja jestem zadowolona:-)jestem w 5 miesiącu ciążyvi oby było tak dalej

Ta pani ma conajmniej dziwne podejście do pacjentek. Byłam u niej na kontrolnym badaniu. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją badania piersi kiedy jeszcze siedziałam na fotelu ginekologicznym z nogami do góry, a "miła i delikatna" pani doktor zaczęła badać mi piersi... Widocznie bardzo się jej spieszyło. Dziwna sytuacja, nie polecam. Pozatym "hormony są dobre na wszystko". Nie polecam.

Widocznie bardzo się jej spieszyło.
Dziwna sytuacja, nie polecam.
Pozatym "hormony są dobre na wszystko".
Nie polecam.

Do pani Gmerek chodziłam prawie 5 lat. problemów nigdy nie miałam więc nie narzekałam. jednak gdy tylko pojawił się problem, a mianowicie nieregularne miesiączki i problem z zajściem w ciążę pani Gmerek zawiodła. zdiagnozowała u mnie chorobę, której nie było, źle odczytała wyniki i zapisała tabletki wywołujące owulacje, gdyż stwierdziła że bez nich nie zajdę w ciążę. niestety tego dnia, co mi je zaleciła - byłam już w ciąży. mimo badania usg nie widziała tego. Dla mnie - brak kompetencji. Pani Gmerek jest lekarzem nadającym się jedynie do zapisywania tabletek antykoncepcyjnych.

nie wiem dlaczego jest tyle pochlebnych opinii pomyłki pani doktor mozna wyliczac! poszłam na wizyte z ostrym bolem brzucha kazała mi wziac apap i cytuje: zwolnienie to sie daje chorym a nie tym ktorzy udaja. wieczorem tego samego dnia wyladowałam na bloku operacyjnym gdyz pekła mi torbiel.... natomiast z moja kolezanka postapiła jeszcze gorzej... dziwie sie tymi opiniami naprawde ! NIE POLECAM NIKOMU NAWET WROGOWI

BARDZO DOBRY LEKARZ DELIKATNA POLECAM KOBIETKOM MŁODYM ZERO STRESU!

BARDZO DOBRY LEKARZ DELIKATNA POLECAM KOBIETKOM MŁODYM ZERO STRESU!

Byłam już 3 raz na wizycie u pani doktor. Polecam szczególnie młodym pacjentką. Dokładna, kompetentna, a przy tym delikatna i bardzo pomocna.

Świetna lekarka ! CHyba najmilsza jaką do tej pory spotkałam !!! Takich lekarzy więcej nam potrzeba. Miła, sympatyczna, delikatna i dokładna. Polecam!