Grażyna Gołuchowska

Psycholog

Polecam! Pani Grażyna to terapeutka rzetelna i profesjonalna. Jasno określa zasady współpracy i angażuje się w to co robi. Pewnie można wymieniać tu cechy, które charakteryzują najlepszych ale jest coś co wyróżnia ją spośród innych: jest ciepła i potrafi dać odczuć, że jest się kimś ważnym (nie tylko podczas sesji;)

Bardzo cenię Panią Grażynę. Za profesjonalizm, nieocenione wsparcie, oraz za to, że jest bardzo serdeczną, ciepłą osobą. Z każdą sesją czułam, że wychodzę bogatsza, silniejsza, patrząca na moje problemy z zupełnie innej perspektywy. Pani Grażyna nie tylko pomogła mi przetrwać w trudnym dla mnie momencie, lecz wyposażyła mnie w wiedzę i umiejętności, dzięki którym potrafię samodzielnie zmierzyć się z wieloma niełatwymi sytuacjami. I za to jej bardzo dziękuję.

Trafiłam do pani Grażyny parę lat temu mając poważne problemy po śmierci bliskich i rozwodzie bardzo mi pomogła. Wróciłam do niej w ubiegłym roku również mi pomogła terapia. Bardzo dobry psycholog ,ma świetne metody pracy przede wszystkim skuteczne .

Najwspanialsza osoba jaką znam. Dobrze się z nią rozmawia, ma dobre podejście do pacjenta, bardzo uprzejma. Polecam.

Cztery lata temu zachorowałam na nerwicę lękową. To było naprawdę straszne gdyż lęki dopadały mnie każdego dnia praktycznie cały czas...nie mogłam sobie poradzić. Praktycznie nie miałam kontaktu ze światem. Chodziłam po różnych lekarzach psychiatrach psychologach i żadnego skutku...już zaczynałam tracić nadzieje. I wtedy poznałam Panią Grażnynkę. Oczywiście. Na początku i z nią było ciężko ale z tygodnia na tydzień z miesiąca na miesiąc zaczynało mi się popraawiać. Teraz jestem już studentka i mimo że znowu mam gorszy okres swojej choroby to już nie poddaje się. Wiem że znam techniki którymi mogę z nią walczyć. Właśnie w tym njabardziej pomogła mi Pani Grażynka. Zdecydowanie ją polecam wszystkim.